Menu
Nákupný košík
10% zľava pre všetkých zaregistrovaných / prihlásených zákazníkov

Now Foods

Now Foods

Značka: NOW FOODS
5-HTP, intermediárny metabolit medzi aminokyselinou L-tryptofán a serotonínom, sa extrahuje zo semien africkej rastliny ( Griffonia simplicifolia ). Výživový doplnok na podporu činnosti mozgu, ktorá reguluje náladu a správanie (hormón šťastia). 5-HTP (5-hydroxytryptofán) je látka, z ktorej sa v tele..
28,90€ Bez DPH:24,08€
NOW FOODS GREEN TEA 400 MG 100 KAPSLÍ
-20 %
Značka: NOW FOODS
Now Green Tea je extrakt zo zeleného čaju, obsahuje množstvo bioaktívnych látok vrátane polyfenolov a katechínov, o ktorých je známe, že majú mnohé vlastnosti podporujúce zdravie. Zistilo sa, že tieto zlúčeniny pomáhajú chrániť pred oxidačným stresom a môžu tiež pomáhajú udržiavať zdravú odpoveď na ..
12,50€ 10,00€ Bez DPH:8,33€
Značka: NOW FOODS
MSM (metylsulfonylmetán) je zlúčenina obsahujúca síru, ktorá je prirodzene prítomná vo veľmi malom množstve v ovocí, zelenine, zrnách, živočíšnych produktoch a niektorých riasach. Zlúčeniny síry sa nachádzajú vo všetkých bunkách tela a sú nevyhnutné pre život. * MSM vo svojej úlohe v cykle síry v te..
17,90€ Bez DPH:14,92€
Značka: NOW FOODS
Taurín je podmienene esenciálna aminokyselina, ktorá funguje tak, že stabilizuje bunkové membrány, napomáha transportu elektrolytov a pomáha vytvárať a regulovať nervové impulzy. Taurín ako výživový doplnok je účinný energizér, ktorý patrí medzi stimulačné látky podporujúce činnosť nervovej sústavy,..
16,50€ Bez DPH:13,75€
Značka: NOW FOODS
Vitamín D je známy ako vitamín rozpustný v tukoch, ale v skutočnosti je to skupina secosteroidov rozpustných v tukoch, z ktorých dva sú pre človeka dôležité, ergokalciferol a cholekalciferol. V ľudskom tele sa cholekalciferol môže syntetizovať z cholesterolu v pokožke vystavenej slnečnému žiareniu, ..
10,50€ Bez DPH:8,75€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)