Menu
Nákupný košík

Blog RSS Feed

13 máj Povedz svoje áno (rastlinnému proteínu)
0 7591
Tento článok je venovaný špeciálne všetkým „srvátkožrútom“ , ktorí podobne ako ja doposiaľ nad vegánskymi proteínmi  ohŕňali nos, ale.... Strava s prevahou vegánskych proteínov už nie je iba záležitosťou trendu. Rastlinné bielkoviny pri správnej komb..
30 aug CBD alebo Zelený zázrak s názvom Cannabis sativa.
0 3063
V našom rozsiahlom článku vám sprostredkujeme informácie o konope, niečo z jej histórie, spôsoby využitia a benefity, ktoré vám môže priniesť užívanie CBD.Konope bolo už v dávnej minulosti bežnou súčasťou domácností, v tých slovenských tomu nebolo in..
18 aug Príprava na jesenné obdobie maratónov
0 5687
Leto sa presunulo do svojej druhej polovice a už o necelý mesiac sa začne obdobie, na ktoré čakajú všetci priaznivci vytrvalostných behov. Vytrvalostnú jeseň odštartuje 5. septembra prvým masovým behom ČSOB maratón a polmaratón v Bratislave. Ďalej n..
01 aug Proteínové cestoviny s boloňskou omáčkou
0 877
Cestoviny obľubujeme nielen pre rýchlu, jednoduchú prípravu, ale aj pre skvelú chuť univerzálnosť a možnosť kombinácie prakticky s hocijakým dochucovadlom, prílohou či omáčkou. Pre vyznávačov fitness, ale aj pre bielovín chtivých maškrtníkov prinášam..
21 júl Srvátka verzus Kazeín
0 386
Srvátka verzus KazeínJe nesporným faktom, čo sa proteínových prípravkov na trhu týka, že dominujú srvátkové „whey“ proteíny. Poďme sa bližšie pozrieť na stručné porovnanie s druhou sortou proteínov získavaných z mlieka - kazeínovými proteínmi.Oba dru..
19 máj Ako zvýšiť imunitu
0 279
Chcete posilniť váš imunitný systém? Spôsobov je veľa. Ak sú pre vás zimné mesiace obdobím častých zápalov dýchacích ciest a prechladnutí, príčinou môže byť oslabený imunitný systém. Bez ohľadu na to, aké nové vírusy nás ako ľudstvo ešte v budúcnosti..
Zobrazené 1 až 6 z 7 (2 stránok)