Menu
Nákupný košík

Blog RSS Feed

24 júl Sacharidy & jedálniček náš každodenný
Peter Szekvolgyi 0 1260
V praxi sa dá veľmi často stretnúť s názorom, že treba klásť dôraz na nízko sacharidovú diétu, low carb, atď. Pravdou však je že sacharidy hrajú kľúčovú úlohu pri poháňaní nášho tela. Pre športovca by mali byť sacharidy základnou súčasťou jeho každ..
11 jún Ako schudnúť - téma, ktorá neomrzí
Kasala Tomáš 0 864
Obzvlášť pre tých, ktorý za účelom zoštíhľovania postavy siahajú po drastických redukčných diétach je určený dnešný článok, v ktorom sa budeme venovať jednej z najdôležitejších vecí pri zhadzovaní nadbytočných kíl:  ako si nastaviť energetický defici..
15 máj Ako na pitný režim počas športu
Peter Szekvolgyi 0 565
Hydratácia organizmu a dostatočný pitný režim sú dôležité pre každého z nás. Voda tvorí približne 65% celkovej ľudskej hmotnosti a aj malý pokles vody v tele dokáže negatívne vplývať na športový výkon. Pri vytrvalostných športoch dochádza k násobne v..
26 mar Výživa pred maratónom
Matúš Hujsa 0 1783
Pre vytrvalostný pretekový výkon, maratón, cyklistické preteky či triatlon s trvaním viac ako 90 minút nie je limitujúcim faktorom športového výkonu len  špeciálna trénovanosť, ale aj predzásobenie organizmu sacharidmi a optimálne dopĺňanie sacharido..
13 máj Povedz svoje áno ... rastlinnému proteínu
Peter Szekvolgyi 0 11232
Strava s prevahou vegánskych proteínov už nie je iba záležitosťou trendu. Rastlinné bielkoviny pri správnej kombinácii jednotlivých druhov dokážu pokryť všetky pre telo potrebné aminokyseliny, vrátane 9 esenciálnych aminokyselín, ktoré si organizmus ..
30 aug CBD alebo Zelený zázrak s názvom Cannabis sativa.
0 3326
V našom rozsiahlom článku vám sprostredkujeme informácie o konope, niečo z jej histórie, spôsoby využitia a benefity, ktoré vám môže priniesť užívanie CBD.Konope bolo už v dávnej minulosti bežnou súčasťou domácností, v tých slovenských tomu nebolo in..
Zobrazené 1 až 6 z 11 (2 stránok)