Menu
Nákupný košík

Blog RSS Feed

15 máj Ako na pitný režim počas športu
Peter Szekvolgyi 0 201
Hydratácia organizmu a dostatočný pitný režim sú dôležité pre každého z nás. Voda tvorí približne 65% celkovej ľudskej hmotnosti a aj malý pokles vody v tele dokáže negatívne vplývať na športový výkon. Pri vytrvalostných športoch dochádza k násobne v..
26 mar Výživa pred maratónom
Matúš Hujsa 0 932
Pre vytrvalostný pretekový výkon, maratón, cyklistické preteky či triatlon s trvaním viac ako 90 minút nie je limitujúcim faktorom športového výkonu len  špeciálna trénovanosť, ale aj predzásobenie organizmu sacharidmi a optimálne dopĺňanie sacharido..
13 máj Povedz svoje áno ... rastlinnému proteínu
Peter Szekvolgyi 0 9353
Tento článok je venovaný špeciálne všetkým „srvátkožrútom“ , ktorí podobne ako ja doposiaľ nad vegánskymi proteínmi  ohŕňali nos, ale.... Strava s prevahou vegánskych proteínov už nie je iba záležitosťou trendu. Rastlinné bielkoviny pri správnej komb..
30 aug CBD alebo Zelený zázrak s názvom Cannabis sativa.
0 3144
V našom rozsiahlom článku vám sprostredkujeme informácie o konope, niečo z jej histórie, spôsoby využitia a benefity, ktoré vám môže priniesť užívanie CBD.Konope bolo už v dávnej minulosti bežnou súčasťou domácností, v tých slovenských tomu nebolo in..
18 aug Príprava na jesenné obdobie maratónov
Matúš Hujsa 0 5751
Leto sa presunulo do svojej druhej polovice a už o necelý mesiac sa začne obdobie, na ktoré čakajú všetci priaznivci vytrvalostných behov. Vytrvalostnú jeseň odštartuje 5. septembra prvým masovým behom ČSOB maratón a polmaratón v Bratislave. Ďalej n..
01 aug Proteínové cestoviny s boloňskou omáčkou
0 1005
Cestoviny obľubujeme nielen pre rýchlu, jednoduchú prípravu, ale aj pre skvelú chuť univerzálnosť a možnosť kombinácie prakticky s hocijakým dochucovadlom, prílohou či omáčkou. Pre vyznávačov fitness, ale aj pre bielovín chtivých maškrtníkov prinášam..
Zobrazené 1 až 6 z 9 (2 stránok)