Menu
Nákupný košík

Výživová poradňa

Oblasť športovej výživy je náš svet, avšak po rokoch úzkej špecializácie na segment športovej výživy sme sa rozhodli pole pôsobnosti rozšíriť na celkovo všeobecné výživové poradenstvo. Ľudom pomáhame radi k dosiahnutiu ich vytýčených mét, čo sa týka formovania postavy, alebo atletických výsledkov. Z toho vychádza aj naša filozofia: Byť sprievodcom, radcom a oporou na ceste za svojím lepším "Ja" kde cieľom je vytúžená forma, dosiahnutá udržateľným spôsobom.
Cieľom nechápeme dátum v kalendári pred odletom na letnú dovolenku, ale pochopenie a aplikáciu princípov v stravovaní, ktoré viete uplatňovať vo svojom každodennom živote.

 • Poskytujeme Individuálny prístup
 • Sami si určíte, ako dlho bude trvať naša spolupráca
 • Dosiahnite zdravší životný štýl udržateľnými metódami
 • Pomôžeme Vám znížiť, zvýšiť alebo udržať hmotnosť dodržiavaním zásad racionálnej výživy

Pre koho sú naše služby určené:

 • Pre ľudí s normálnou váhou, nadváhou či podváhou
 • Pre ľudí s potravinovými intoleranciami
 • Dietetické plány pre alternatívne výživové smery
 • Tehotné a kojace ženy
 • Pre športovcov (rekreačných aj vrcholových)
 • Pre seniorov

Čo pre Vás vieme spraviť:

 • Vypracujeme analýzu vašich doterajších stravovacích návykov
 • Zmapujeme hlavné dietetické chyby vášho jedálničku
 • Navrhneme stravovací plán s prihliadnutím na Vaše špecifické potreby
 • Návrh pohybových aktivít
 • Pohybová diagnostika a tréningový plán zodpovedajúci vašim telesným možnostiam
 • Fitness coaching

Ponúkané programy:

Vstupný pohovor a diagnostika


V rámci základnej anamnézy je potrebné absolvovať vstupný pohovor. Pre anamnézu je potrebné mať vyhotovený minimálne týždenný zápis skonzumovaných potravín vrátane gramáže. Z týchto dát budeme vychádzať pri tvorbe stravovacieho plánu a ďalšom postu

 - zistenie aktuálneho zdravotného stavu
 - posúdenie vykonávanej fyzickej a športovej aktivity
 - analýza jedálnička klienta, životného štýlu a stravovacích návykov
 - vypracovanie dietetických odporúčaní, návrh terapeutického postupu
 - stanovenie požadovaných cieľov

Pochopením vášho spôsobu života, pracovnej a fyzickej záťaže, stravovacích návykov, športových aktivít a vašej motivácie vieme presnejšie stanoviť štartovaciu čiaru pre začiatok našej spolupráce tak, aby sme úspešne dosiahli vami stanovený cieľ. Vstupný pohovor, môžete absolvovať  v našich priestoroch, telefonicky, či cez videohovor v dohodnutý čas.Individualizovaný stravný plán s mesačnou starostlivosťou


Vypracovanie stravného plánu nadväzuje na vstupnú konzultáciu a na výsledky bio-impedančného merania. Dáta z bio-impedančnej analýzy nie sú povinné, avšak meranie odporúčame absolvovať minimálne pred nástupom na program. Stravný plán obsahuje vypracovanie jedálnička na mieru podľa individuálnych potrieb a preferencií klienta s ohľadom na zdravotný stav, stravovacie špecifiká so zachovaním zreteľa na stanovené ciele, fyzické a psychické zaťaženie.

 - Podrobný stravný plán na 7 dní
 - súbor receptov
 - nákupný zoznam
 - korekcie stravného plánu
 - konzultácie (4 x30 min - mailom, telefonicky, alebo cez videohovor)


Nutričná terapia All Inclusive


Všetko potrebné na jednom mieste. Rozhodli ste sa zlepšiť váš telesný stav, upraviť jedálniček, dozvedieť sa o správnom výbere potravín a ich vhodných kombináciách? Program All Inclusive v sebe zahŕňa na seba naviazané procedúry ktorých cieľom je zabezpečiť maximálnu podporu a vedenie na vašej ceste k udržateľnému racionálnemu stravovaniu, ako aj zdravšiemu a silnejšiemu telu

 - trvanie programu: 4 týždne
 - analýza jedálnička klienta, životného štýlu a stravovacích návykov
 - posúdenie vykonávanej fyzickej a športovej aktivity
 - zistenie aktuálneho zdravotného stavu
 - stanovenie požadovaných cieľov
 - bioimpedančná analýza tela.(1x vstupné, 1x kontrolné meranie)
 - Interpratácia nameraných výsledkov
 - Stanovenie DCI a BMR metodikou Harris-Benedict
 - vypracovanie dietetických odporúčaní, návrh terapeutického postupu
 - súbor receptov
 - stravný plán na 7 dní
 - korekcie stravného plánu počas trvania programu
 - 4 x konzultácia (30 min - mailom, telefonicky, alebo cez videohovor)


Kontaktujte nás a dohodnite si termín konzultácie

Emailom: info@sportfood.sk
Telefonicky, SMS:  +421 911 121 383  


Kontrolné meranie je ideálne pre sledovanie pokroku od vstupného merania. Minimálny odporúčaný rozostup medzi jednotlivými meraniami sú 2 týždne, za optimum považujeme 4 týždne od posledného merania. Merania vykonávame metódou DSM-BIA na zariadeniach INBODY 770. Výhoda tejto metódy je, že nenechá ..
25,00€ Bez DPH:20,83€
Merania vykonávame metódou DSM-BIA na zariadeniach INBODY 770. Výhoda tejto metódy je, že nenechá žiadnu časť tela bez povšimnutia. Analýza DSM-BIA má telo rozdelené na 5 segmentov a impedancia (meranie odporu, ktoré kladie telo) sa pre každý segment  meria nezávisle.Táto bezpečná metóda ..
45,00€ Bez DPH:37,50€
Vypracovanie stravného plánu nadväzuje na vstupnú konzultáciu a na výsledky z BodyScanu. Dáta z bio-impedančnej analýzy nie sú povinné, avšak meranie odporúčame absolvovať minimálne pred nástupom na program. Stravný plán obsahuje vypracovanie jedálnička na mieru podľa individuálnych potrieb a prefe..
129,00€ Bez DPH:107,50€
Všetko potrebné na jednom mieste. Rozhodli ste sa zlepšiť váš telesný stav, upraviť jedálniček, dozvedieť sa správnom výbere potravín a ich vhodných kombináciách? Ste tu správne. Program All Inclusive v sebe zahŕňa na seba naviazané procedúry ktorých cieľom je zabezpečiť maximálnu podporu a vedenie ..
229,00€ Bez DPH:190,83€
V rámci stanovenia základnej anamnézy je vždy potrebné absolvovať vstupný pohovor. Ten vieme vyriešiť osobne v našich priestoroch, alebo na inom dohodnutom mieste, prípadne telefonicky, či cez videohovor. Pochopením vášho spôsobu života, pracovnej a fyzickej záťaže, stravovacích návykov, športových ..
36,00€ Bez DPH:30,00€
Vstupný pohovor a diagnostika + Individualizovaný stravný plán s mesačnou starostlivosťou
Novinka -22 %
V rámci stanovenia základnej anamnézy je vždy potrebné absolvovať vstupný pohovor. Obsolvujte ich v našich priestoroch, alebo na inom dohodnutom mieste, prípadne telefonicky, či cez videohovor. Pochopením vášho spôsobu života, pracovnej a fyzickej záťaže, stravovacích návykov, športových aktivít a v..
165,00€ 129,00€ Bez DPH:107,50€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)