Menu
Nákupný košík

Rastlinné proteíny

Rastlinné proteíny sa vyrábajú z čisto rastlinných zdrojov bielkovín. Vyznačujú  sa svojou odlišnosťou v porovnaní s inými proteínmi tým, že obsahujú vysoké percento esenciálnych aminokyselín, ktoré si telo nedokáže samo vyprodukovať. Ku kompletným proteínom s obsahom všetkých 9 esenciálnych aminokyselín patrí iba pohánka, quinoa, chia semienka, sója a konope. Ostatné proteíny na rastlinnej báze nie sú kompletné. Preto rôzny výrobcovia ponúkajú rôzne variańty viaczložkových rastlinných proteínov, aby sa rastlinné bielkoviny mohli dopĺňať za účelom vyrovnaného aminokyselinového profilu. Sú vhodné pre vegetariánov, vegánov a ľudí s laktózovou intoleranciou. Podporujú rast svalovej hmoty a zdravie kostí. Sójový proteín, hrachový proteín, konopný proteín, ryžový proteín a viaczložkové rastlinné proteíny patria medzi špičku rastlinných proteínov. Sú plné minerálov, vitamínov, antioxidantov, vlákniny a iných zdraviu prospešných látok. Dobre sa rozpúšťajú a sú vhodné na užívanie kedykoľvek počas dňa.

Peak Performance Vegan Protein Isolate je lahodný viaczložkový rastlinný proteín vhodný pre vegetariánov, vegánov ako aj ľudí s intoleranciou na živočíšne bielkoviny. Podporuje rast svalov, zlepšuje regeneráciu a prispieva k zdraviu kostí. Na jednu dávku obsahuje až 22,8 g proteínu z dvoch n..
23,50€ Bez DPH:19,58€
Bio bora Recover protein 440 g
Novinka
Značka: Bora Tree
Doprajte si unikátnu zmes na podporu regenerácie tela po náročnom tréningu, lekcii jogy alebo dlhom pracovnom dni. Komplex starostlivo vybraných ingrediencií v 100% BIO kvalite pôsobí spolu v dokonalej synergii. Či už sa zaujímate o zdravý životný štýl, alebo si len chcete dopriať výživnú ..
44,70€ Bez DPH:37,25€
Značka: BIOTECH USA
BioTech USA Vegan Protein je lahodný hrachovo-ryžový proteín obohatený o aminokyseliny (L-glutamín a L-arginín) a extrakty z rastlín (quinoa, acai, goji). Je určený pre vegetariánov a vegánov, ako aj pre ľudí s intoleranciu na laktózu, či mliečne výrobky. Vegan Protein má vysoký obsah bielkovín na d..
21,90€ Bez DPH:18,25€
Značka: KOMPAVA
Rastlinný proteín so 60 % obsahom bielkovín, zložený z 3 druhov rastlinných proteínov – hrachový, konopný a ryžový. Vegan Protein je obohatený o rastlinné aminokyseliny BCAA, vďaka čomu dotvárajú kompletný aminoprofil a jedinečnosť produktu. Navyše obsahuje vitamíny skupiny B (vrátane vitamínu B12) ..
23,20€ Bez DPH:19,33€
Značka: NUTREND
Nutrend Delicious Vegan Protein je lahodný nutrične vyvážený rastlinný proteín vyrobený z 4 vybraných zdrojov bielkovín (hrachový, cícerový, konopný a tekvicový). Delicious Vegan Protein predstavuje komplexný zdroj plnohodnotných proteínov s vyváženým aminokyselinovým profilom. Navyše je obohatený o..
22,50€ Bez DPH:18,75€
Značka: NUTREND
Nutrend Delicious Vegan Protein je lahodný nutrične vyvážený rastlinný proteín vyrobený z 4 vybraných zdrojov bielkovín (hrachový, cícerový, konopný a tekvicový). Delicious Vegan Protein predstavuje komplexný zdroj plnohodnotných proteínov s vyváženým aminokyselinovým profilom. Navyše je obohatený o..
8,90€ Bez DPH:7,42€
Značka: WEIDER
Tento proteín pre vegánov sa vďaka svojmu vynikajúcemu zloženiu aminokyselín radí medzi tie najlepšie rastlinné proteíny. Jeho bielkovinové zloženie (hrachová a ryžová bielkovina) je optimálne navrhnuté tak, aby poskytlo aminokyselinové spektrum a nutričnú hodnotu porovnateľnú srvátkovému či inému ž..
31,50€ Bez DPH:26,25€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)