Menu
Nákupný košík

Energetické tyčinky


Bio bora Refresh & Coconut 40 g
Novinka
Značka: Bora Tree
Svieža ovocno-kokosová pochúťka na každý deňTyčinka Bio bora Refresh & Coconut predstavuje jedinečnú súhru chutí mixu exotického ovocia s kokosom a ryžovým sirupom. Prím v nej zohráva naša unikátna zmes Bio bora Refresh, ktorú sme vytvorili v spolupráci s nutričnými expertmi. Všetkých milo..
2,50€ Bez DPH:2,08€
Bio bora Relish & Cacao 42 g
Novinka
Značka: Bora Tree
BIO Tyčinka s kakaovými bôbmi a zmesou Bio bora Relish.Tyčinka Bio bora Relish & Cacao nibs je skvelou pochúťkou pre všetkých milovníkov kakaa a dopriať si ju môžu aj vegáni. Jej jedinečnosť spočíva v pridaní našej unikátnej zmesi Bio bora Relish, ktorú sme vytvorili v spolupráci s nutričn..
2,50€ Bez DPH:2,08€
Bio bora Relish & Coconut 42 g
Novinka
Značka: Bora Tree
BIO Tyčinka s kokosom a zmesou Bio bora Relish. Skvelá súhra chutí jemného kokosu, sladkých datlí a kakaovej zmesi Bio bora Relish.Prím v tyčinke Bio bora Relish & Coconut zohráva unikátna zmes Bio bora Relish z kakaa, quinoy, jakonu, macy a camu camu. V kombinácii s jemným kokosom a sladkým..
2,50€ Bez DPH:2,08€
Značka: Bombus
Tyčinka určená všetkým milovníkom arašidov. V kombinácii s datľami skvele zasýti a dodá telu toľko potrebné bielkoviny. Arašidy obsahujú veľa prospešných vitamínov a minerálov medzi ktorými je horčík, ktorého má väčšina ľudí nedostatok. Arašidy tiež výborne pohlcujú sladkosť z datlí. Tyčinka obsah..
1,40€ Bez DPH:1,17€
NUTREND VOLTAGE ENERGY CAKE 65 g
-17 %
Značka: NUTREND
Táto tyčinka je skvelá voľba pre doplnenie energie pri dlhodobej pohybovej aktivite. Energetická tyčinka na báze obilných vločiek, u ktorej je sacharidová zložka zastúpená isomaltulózou (PalatinoseTM), dodáva veľkú dávku postupne uvoľňujúcej sa energie. Tyčinka je obohatená o vitamín C, vitamín E a ..
1,50€ 1,25€ Bez DPH:1,04€
Zobrazené 1 až 5 z 5 (1 stránok)