Menu
Nákupný košík
10% zľava pre všetkých zaregistrovaných / prihlásených zákazníkov

Gainery

Gainery

Značka: AMIX
Základom je vysoko kvalitná zmes bielkovín, sacharidov a exkluzívny rad "komplexov", skladajúcich sa z kombinácií vysoko dôležitých zložiek (Creatin Monohydrát, Kre-Alkalyn®, CEE, L-Glutamín, L-Arginín-AKG, BCAA aminokyseliny, Tribulus Terrestris, Guggul extrakt, ....), Pre podporu explosivneho anab..
57,90€ Bez DPH:48,25€
Značka: BIOTECH USA
Hyper Mass 5000 ponúka dokonalé riešenie pre tých kulturistov, ktorí potrebujú udržať rovnováhu aminokyselín. Výsledky vedeckých výskumov dokazujú, že nedostatok aminokyselín s rozvetvenými reťazcami a zvýšená fyzická záťaž vedú k odbúravaniu svalového tkaniva v dôsledku uspokojenia potreby dus..
19,50€ Bez DPH:16,25€
Značka: BIOTECH USA
Hyper Mass 5000 ponúka dokonalé riešenie pre tých kulturistov, ktorí potrebujú udržať rovnováhu aminokyselín. Výsledky vedeckých výskumov dokazujú, že nedostatok aminokyselín s rozvetvenými reťazcami a zvýšená fyzická záťaž vedú k odbúravaniu svalového tkaniva v dôsledku uspokojenia potreby dusíka v..
38,90€ Bez DPH:32,42€
Značka: EXTRIFIT
Plnohodnotné vysokoproteínové jedlo ( 25 g bielkovín v jedinej porcii ) Protein Break. je určený k príprave ideálnych  raňajok či desiatej  s komplexným nutričným zložením a optimálnym zastúpením živín.Tento produkt je v športovej a funkčnej strave absolútne ojedinelý a unikátny. Kombináci..
18,90€ Bez DPH:15,75€
Značka: NUTREND
COMPRESS BIG je objemový suplement novej generácie s úplne unikátnym a vysoko účinným zložením. Je určený pre športovcov usilujúcich o nárast svalovej hmoty a sily a to aj v prípadoch, keď bežné doplnky stravy nepomáhajú. Základom produktu COMPRESS B.I.G. je špeciálna zmes vybraných bielkovinových z..
50,90€ Bez DPH:42,42€
Značka: PENCO
Penco ®  AFTER ACTIVITY  je energetický regeneračný nápoj, obnovujúci po záťaži (tréningu, preteku či nadmernej fyzickej námahe) rovnováhu v organizme. Doplňuje zásoby glykogénu vo svaloch a pečeni, a tým pomáha predchádzať potréningovým katabolickým procesom. Energiu dodávajú ako jednoduc..
11,50€ Bez DPH:9,58€
Naša legendárna produktová línia JUMBO postúpila na novšiu úroveň. Už aj doterajšie produkty patrili medzi profesionálne, JUMBO znamenalo vždy jeden celok s VEĽKÝ-m a SILNÝ-m, avšak najnovšia verzia JUMBO HARDCORE je po každej stránke lepšia, ako jej predchodcovia!JUMBO bol vyvinutý k tomu, aby prek..
42,70€ Bez DPH:35,58€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)