Menu
Nákupný košík

Darčekové poukážky

Potešte tých, na ktotých Vám záleží. Pokiaľ si neviete rady čo najlepšie vybrať, darujte jednoducho darčekovú poukážku. Zvoľte hodnotu darčekového poukazu priamo v našom e-shope a nakupujte spôsobom ako ktorýkoľvek iný tovar.

Pri nákupe darčekovej karty nie je možné využiť benefity zákazníckej karty

Darčeková poukážka v hodnote 100€
Novinka
Darčeková karta v hodnote 100 €, ktorú viete využiť pri nákupe na našom e-shope sportfood.sk , alebo na kamennej predajni Sportfood - športová výživa v bratislavskom Auparku. Po úhrade a prijatí objednávky Vám na zadaný e-mail zašleme digitálnu darčekovú poukážku podľa zvolenej hodnoty. *Pre využiti..
100,00€ Bez DPH:83,33€
Darčeková poukážka v hodnote 200€
Novinka
Darčeková karta v hodnote 200 €, ktorú viete využiť pri nákupe na našom e-shope sportfood.sk , alebo na kamennej predajni Sportfood - športová výživa v bratislavskom Auparku. Po úhrade a prijatí objednávky Vám na zadaný e-mail zašleme digitálnu darčekovú poukážku podľa zvolenej hodnoty. *Pre využiti..
200,00€ Bez DPH:166,67€
Darčeková karta v hodnote 50 €, ktorú viete využiť pri nákupe na našom e-shope sportfood.sk , alebo na kamennej predajni Sportfood - športová výživa v bratislavskom Auparku. Po úhrade a prijatí objednávky Vám na zadaný e-mail zašleme digitálnu darčekovú poukážku podľa zvolenej hodnoty. *Pre využitie..
50,00€ Bez DPH:41,67€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)