Menu
Nákupný košík

Zákaznícka karta

Získajte zákaznícku kartu SportFood a nakupujte so zľavou 10%

Pre držiteľov zákazníckej karty platí zľava 10% na všetky produkty v e-shope ako aj v predajni Sportfood. Zľavy na karty nie je možné sčítať s inými zľavami a nevzťahujú sa na akciový tovar.

Všeobecné podmienky používania zákazníckej karty sportfood

Nárok na získanie zákazníckej karty (digitálnej zákazníckej karty) má každý zákazník vyplnením  registračného formulára online. Digitálna zákaznícka karta v podobe BAR kódu bude zákazníkovi zaslaná e-mailom.

Zákazník vypísaním žiadosti o vydanie zákazníckej karty, a súhlasí so všeobecnými obchodnými podmienkami (ďaľej len VOP) ktoré sú platné v e-shope sportfood.sk. Nákup a využitie služieb v kamennej predajni Sportfood sa riadi VOP kamennej predajne.

Karta platí do odvolania a môže byť použitá len oprávneným držiteľom.

Tieto všeobecné podmienky používania zákazníckej karty SportFood sú platné od 1.3.2022 až do vydania nových podmienok alebo zrušenia platnosti zákazníckej karty. Všeobecné podmienky používania zákazníckej karty SportFood môžu byť kedykoľvek upravené a výhody, vyplývajúce z používania karty zrušené jednostranne zo strany prevádzkovateľa obchodu VH ŠPORT s.r.o.

Žiadna úprava, ani zrušenie karty nedáva držiteľovi právo na odškodné.