Menu
Nákupný košík
10% zľava pre všetkých zaregistrovaných / prihlásených zákazníkov

Testosterónové stimulanty

Testosterónové stimulanty

Značka: BIOTECH USA
Ultra vysoká dávka tribulusu! 100%-ne prírodný prípravok na zvýšenie hladiny testosterónu. Maximum Tribulus – Maximum Testosterón! Bez kompromisu! Tribulus Terrestris je liečivá rastlina, ktorú používajú ako afrodiziákum. Štúdie dokázali, že užívaním Tribulus Terrestris možno zvýšiť hladinu testoste..
32,90€ Bez DPH:27,42€
VEMOHERB BULGARIAN TRIBULUS 90 KPS
-31 %
Značka: VEMOHERB
Bulharský Tribulus Terrestris je najlepší.Platí to aj o doplnku výživy VemoHerb Tribulus Terrestris, ktorého hlavným benefitom je originálny Bulharský Tribulus Terrestris s extra vysokým obsahom steroidného saponínu protodioscín (štandardizácia na 60%). Nepochybne, VemoHerb Tribulus Terrestris je v ..
25,90€ 17,90€ Bez DPH:14,92€
Značka: WEIDER
Weider Premium Tribulus je doplnok výživy s vysokým obsahom extraktu z rastliny Tribulus terrestris (Kotvičník zemný) štandardizovaný na 90% obsah aktívnych saponínov. Tribulus od Weider je najlepšou voľbou pre tých, ktorí hľadajú najsilnejší extrakt Tribulus terrestris na trhu. Obsahuje komplex sap..
23,90€ Bez DPH:19,92€
Značka: ALL STARS
Doplnok výživy TEST X od firmy All Star obsahuje vysoko účinný extrakt Tribulus Terrestris s 80% podielom saponínov a 20% podielom protodioscínu. V porovnaní s inými výrobkami, ktoré majú obsahu saponínov okolo 30–40% , sú hodnoty a účinky produktu TEST X dvakrát väčšie. TEST X podstúpil veľa vedeck..
47,90€ Bez DPH:39,92€
Značka: AMIX
Diosgen je extrakt získavaný z prírodnej byliny Dioscorea villosa, ktorá má vysoký obsah steroidných sapogeninov. Pomáha podporovať produkciu testosterónu a estrogénu.Dávkovanie:Užite 1 kapsulu každý druhý deň asi 60 min pred športovým výkonom. Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, te..
17,95€ Bez DPH:14,96€
Značka: AMIX
Vysoko koncentrovaný extrakt ( až 90 % steroidných saponínov ) z rastliny Tribulus Terrestris. Veľmi silný prírodný stimulant podporujúci zvyšovanie hladiny testosterónu.- zvyšuje hladinu testosterónu- podporuje zlepšenie libida- podporuje spermoatogeneziu- 100 % prírodný produktDávkovanie:denná dáv..
20,90€ Bez DPH:17,42€
Testobolan Maca Arginine Booster od BBN Hardcore je produkt, v ktorom sú vybrané prvotriedne suroviny maca, ženšen, L-arginín,  vitamín B6 a zinok dokonale zladené. Maca sa v peruánskych Andách používa ako prírodný liek po tisíce rokov. Ženšen pochádza z ázijskej oblasti a patrí do rodu Araliac..
21,60€ Bez DPH:18,00€
Značka: BIOTECH USA
Biotech Tribooster je koncentrovaný extrakt s vysokým obsahom steroidných saponínov, ktoré pomáhajú udržať prirodzenú hladinu testosterónu, podporujú udržanie svalového tonusu a energetickej hladiny v tele. Účinný stimulant podporujúci sexuálne funkcie u mužov a zvyšujúce hormonálnu aktivitu. Zvyšuj..
32,90€ Bez DPH:27,42€
Značka: BIOTECH USA
Popis: Biotech Tribooster je koncentrovaný extrakt s vysokým obsahom steroidných saponínov, ktoré pomáhajú udržať prirodzenú hladinu testosterónu, podporujú udržanie svalového tonusu a energetickej hladiny v tele. Účinný stimulant podporujúci sexuálne funkcie u mužov a zvyšujúce hormonálnu aktivitu...
19,90€ Bez DPH:16,58€
Značka: NUTREND
Unikátna nesteroidná minerálna zmes horčíka a zinku s vysokou biologickou využiteľnosťou. ZMA® je registrovaná ochranná známka SNAC System, Inc. USA. ZMA® obsahuje L-OptiZinc® - registrovanú ochrannú známku InterHealth N.I. Označenie ZMA® predstavuje skratku začiatočných písmen anglického názvu "Zin..
26,00€ Bez DPH:21,67€
Testo Stack je zmes saponínov z osvedčených modulátorov testosterónu z Kotvičníka zemného a Senovky gréckej (Tribulus terrestris a Trigonella foenum - graecum ).Saponíny sú enzymaticky aktivované, s vyšším obsahom diosgenínu ako v tribulus terrestris. Zvyšujú hladinu voľného (aktívneho) testosterónu..
16,50€ Bez DPH:13,75€
Značka: SAN
San Free-T podporuje produkciu testosterónu a hormónu hGH, ktoré sú zodpovedné za nárast svalovej hmoty. Obsahuje presné dávky synergickej zmesi Urtica dioica ( žihľava dvojdomá ), indol-3-karbinolu,  D-glukarátu vápenatého, tieto podporujú tvorbu testosterónu a zabraňujú produkcii estrogénu a ..
32,00€ Bez DPH:26,67€
Zobrazené 1 až 12 z 16 (2 stránok)