Menu
Nákupný košík

NOW FOODS

Značka: NOW FOODS
5-HTP, intermediárny metabolit medzi aminokyselinou L-tryptofán a serotonínom, sa extrahuje zo semien africkej rastliny ( Griffonia simplicifolia ). Výživový doplnok na podporu činnosti mozgu, ktorá reguluje náladu a správanie (hormón šťastia). 5-HTP (5-hydroxytryptofán) je látka, z ktorej sa v tele..
28,90€ Bez DPH:24,08€
Značka: NOW FOODS
Prirodzene sa produkuje v epifýze a je prítomný vo vysokom množstve v gastrointestinálnom trakte.Melatonín sa podieľa na regulácii normálneho spánkového cyklu a imunitného systému. Sekrécia melatonínu závisí od veku. Najvyšších hodnôt dosahuje u detí do 10 rokov, v priebehu puberty už je zaznamenáva..
18,90€ Bez DPH:15,75€
Značka: NOW FOODS
MSM (metylsulfonylmetán) je zlúčenina obsahujúca síru, ktorá je prirodzene prítomná vo veľmi malom množstve v ovocí, zelenine, zrnách, živočíšnych produktoch a niektorých riasach. Zlúčeniny síry sa nachádzajú vo všetkých bunkách tela a sú nevyhnutné pre život. * MSM vo svojej úlohe v cykle síry v te..
17,90€ Bez DPH:14,92€
NOW POTASSIUM GLUCONATE 250 TBL
-16 %
Značka: NOW FOODS
Draslík je dôležitý minerál elektrolytu alebo minerál, ktorý pomáha viesť elektrické impulzy v tele. Jeho primárnou funkciou je regulovať rovnováhu vody a minerálov v tele. Je potrebný pre normálnu funkciu svalov a nervov a pomáha regulovať krvný tlak v spojení s minerálnou živinou sodíkom.V skutočn..
19,90€ 16,80€ Bez DPH:14,00€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)