Menu
Nákupný košík

Srvátkové hydrolyzáty

Srvátkový hydrolyzát je proteín, ktorý má predtrávenú enzymatickú formu, aby sa čo najrýchlejšie a v čo najväčšom rozsahu dokázal vstrebať. Jeho výroba pozostáva z procesu hydrolýzy. Hydrolýza odstránením alergénov dokáže zredukovať alergické reťazce ktoré sa nachádzajú v samotnej srvátke a mliečnom proteíne. Obsahuje od 80 do 90 % bielkovín. Hydrolyzovaný srvátkový proteín je jednoznačne najkvalitnejším proteínom, jeho cena je značne vyššia. Používa sa v dojčenskej výžive, v športových doplnkoch a medicínskych výživových doplnkoch. Využíva sa hlavne na rýchle naberanie svalovej hmoty, nakoľko je najlepšie tráviteľný. Doporučuje sa užívať v období diét, naberania svalovej hmoty alebo ako rýchly zdroj bielkovín kedykoľvek počas dňa alebo pred a po tréningu.

Značka: BIOTECH USA
Juicy Isolate svojou konzistenciou a osviežujúcou chuťou pripomínajúcou klasické nealkoholické nápoje môže byť pravou alternatívou krémových proteínových koktailov! Juicy Isolate je obohatený potravinovou vlákninou a vitamínom C. Ak napríklad radi začínate deň pohárom čerstvo lisovanej pomarančovej ..
29,90€ Bez DPH:24,92€
OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY GOLD STANDARD 2270 G
-25 %
100% Whey Gold Standard je lahodný srvátkový proteín s vysokou biologickou hodnotou. Patrí medzi najpredávanejšie proteíny na svete. Jeho hlavnou zložkou je kvalitný srvátkový izolát doplnený o srvátkový koncentrát a hydrolyzovaný izolát. Táto jedinečná zmes zabezpečuje príjem rýchlo vstreba..
99,50€ 74,80€ Bez DPH:62,33€
Scitec Nutrition 100% Hydro Isolate 2 kg
Novinka
Hydrolyzovaný srvátkový proteín je jedným z najobľúbenejších zdrojov bielkovín medzi športovcami. Srvátkové bielkovinové koncentráty a izoláty predstavujú rôzny stupeň spracovania, avšak v prípade hydrolyzovaných izolátov použitých v našom produkte hydrolyzácia „predtrávi“ proteín na kratšie..
99,50€ Bez DPH:82,92€
Zobrazené 1 až 3 z 3 (1 stránok)