Menu
Nákupný košík
10% zľava pre všetkých zaregistrovaných / prihlásených zákazníkov

Sacharidy a gainery

Sacharidy sú nenahraditeľnou súčasťou výživy a predstavujú najdôležitejšie a najrýchlejšie zdroje energie. Športovci a osoby so zvýšenou fyzickou aktivitou musia prijímať dostatočný objem sacharidov, ktoré by za normálnych okolností nevedeli získať zo stravy. Pre bežného človeka je dostatočné prijať sacharidy v dennom objeme od 50 – 55 % z celkovového energetického príjmu. Pre zvýšenie glykogénu vo svaloch a pre zvýšenie fyzického výkonu, pre dokonalú regeneráciu a rast svalstva je potrebné dopĺňať sacharidy aj vo forme doplnkov. Preto je potrebné dopĺňať sacharidy ihneď po tréningu, aby sa využila glykogénsyntáza (rozklad glykogénu), ktorá je najsilnejšia práve po aktivite. Sacharidy sa rozdeľujú na jednoduché rýchlo vstrebateľné ako je glukóza a dextróza, tie majú vysoký glykemický index a dodávajú telu okamžitú energiu, a komplexné polysacharidy ako je maltodextrín, tie sú rovnako vhodným palivom pre telo, vstrebávajú sa pomalšie, sú vhodné po náročnom silovom tréningu, sú ľahko tráviteľné a poskytujú telu dostatočne veľa kalórií.

Gainery rovnako ako sacharidy sú určené pre tích, ktorí potrebujú zvýšiť svoj kalorický príjem, naberať svalovu hmotu, či dostatočne regenerovať. Obsahujú kombináciu sacharidov a bielkovín spolu s vitamínmi, minerálmi, vlákninou a živinami. Obsahujú vyššie percento sacharidov a menej bielkovín pre vyššiu energetickú hodnotu. Podľa typu obsahujú od 30 až do 50% bielkovín, rôzne kombinácie sacharidov, ale aj proteínov kvôli lepšiemu zabezpečeniu prísunu širšieho spektra aminokyselín. Užívajú sa kedykoľvek počas dňa, ale aj ihneď po tréningu alebo na doplnenie energetického príjmu ráno po prebudení alebo pred aktivitou.

Značka: AMIX
Základom je vysoko kvalitná zmes bielkovín, sacharidov a exkluzívny rad "komplexov", skladajúcich sa z kombinácií vysoko dôležitých zložiek (Creatin Monohydrát, Kre-Alkalyn®, CEE, L-Glutamín, L-Arginín-AKG, BCAA aminokyseliny, Tribulus Terrestris, Guggul extrakt, ....), Pre podporu explosivneho anab..
57,90€ Bez DPH:48,25€
Značka: BIOTECH USA
CarboXTM je vysoko pokrokový, vedecky vyvinutý komplex sacharidov, ktorý dodá energiu pre optimálny tréning a zvyšuje energetickú úroveň po tréningu. CarboXTM obsahuje päť druhov, pomaly, normálne a rýchlo sa vstrebávajúcich sacharidov, ktoré zabezpečujú plynulé zásobovanie organizmu energiou. Carbo..
9,90€ Bez DPH:8,25€
Značka: BIOTECH USA
Hyper Mass 5000 ponúka dokonalé riešenie pre tých kulturistov, ktorí potrebujú udržať rovnováhu aminokyselín. Výsledky vedeckých výskumov dokazujú, že nedostatok aminokyselín s rozvetvenými reťazcami a zvýšená fyzická záťaž vedú k odbúravaniu svalového tkaniva v dôsledku uspokojenia potreby dus..
19,50€ Bez DPH:16,25€
Značka: BIOTECH USA
Hyper Mass 5000 ponúka dokonalé riešenie pre tých kulturistov, ktorí potrebujú udržať rovnováhu aminokyselín. Výsledky vedeckých výskumov dokazujú, že nedostatok aminokyselín s rozvetvenými reťazcami a zvýšená fyzická záťaž vedú k odbúravaniu svalového tkaniva v dôsledku uspokojenia potreby dusíka v..
38,90€ Bez DPH:32,42€
Značka: EXTRIFIT
Plnohodnotné vysokoproteínové jedlo ( 25 g bielkovín v jedinej porcii ) Protein Break. je určený k príprave ideálnych  raňajok či desiatej  s komplexným nutričným zložením a optimálnym zastúpením živín.Tento produkt je v športovej a funkčnej strave absolútne ojedinelý a unikátny. Kombináci..
18,90€ Bez DPH:15,75€
Extrifit Rice & Oat Mash 900 g
Novinka
Značka: EXTRIFIT
Vynikajúca ryža vo forme ľahko rozpustných ryžových vločiek s ovocím, kokosom a čokoládou. Základom produktu je 100% ryža vo forme ľahko rozpustných ryžových vločiek. Ďalších 15% komplexných sacharidov produktu tvorí ovsené vločky a 5% pšeničné vločky.- žiadne varenie- všetko za studena- príprava tr..
15,90€ Bez DPH:13,25€
Značka: EXTRIFIT
Hero naštartuje regeneráciu a obnovu svalovej hmoty ihneď po dokončení tréningovej jednotky. Budete sa cítiť lepšie, nebudete rozlámaní po tréningu. Svojou silou a množstvom účinných látok je Hero úplne ojedinelý produkt na celom trhu! Obsahuje vôbec najširšie spektrum nevyhnutných účinných potrénin..
67,00€ Bez DPH:55,83€
Značka: EXTRIFIT
REGEL® je jedinečný regeneračný produkt na trhu pre použitie pri tréningu a najmä po tréningu. Je to unikátny regeneračný a energetizujúce prostriedok z kategórie all-in-one (všetko v jednom), ktorý Vám dodá všetky potrebné živiny pre rýchlu regeneráciu a obnovenie energie po tvrdom tréningu. Obsahu..
1,17€ Bez DPH:1,17€
MYOTEC D-RIBOSE 300G
-20 %
Značka: MyoTec
Pre podporu výkonnosti a vytrvalosti D-ribóza je jednoduchý päťuhlíkový sacharid, ktorý je využívaný ako palivo a slúži ako stavebná jednotka ATP a RNA. Jej vlastnosti tak veľmi úzko súvisia s tvorbou energie a proteínovou syntézou. D-ribóza je vhodná pre jedincov zameraných na výkonnosť a vytrvalos..
17,90€ 14,32€ Bez DPH:11,93€
Značka: NUTREND
Nutrend CARBONEX sú energetické tablety obohatené o energizujúce a stimulujúce látky – Kofeín, Taurín, Horčík, Vitamín C, L-Karnozín, L-Alanín a BCAA v optimálnom pomere 2:1:1. Prevaha rýchle využiteľnej formy energie. Celkový efekt sa umocňuje rozpustením tablety v ústach, kedy dochádza k prestupu ..
4,90€ Bez DPH:4,08€
Značka: NUTREND
CARBOSNACK – energia v pravý čas. V energetickom géli CARBOSNACK prevažujú jednoduché cukry (glukóza) v kombinácii s maltodextrínom v praktickom balení. Nulový obsah minerálov zaručuje bezproblémovú kombináciu so športovými nápojmi v priebehu výkonu. Taurín a glycín pre posilnenie nervovosvalových f..
18,00€ Bez DPH:15,00€
Značka: NUTREND
CARBOSNACK – energia v pravý čas. V energetickom géli CARBOSNACK prevažujú jednoduché cukry (glukóza) v kombinácii s maltodextrínom v praktickom balení. Nulový obsah minerálov zaručuje bezproblémovú kombináciu so športovými nápojmi v priebehu výkonu. Taurín a glycín pre posilnenie nervovosvalových f..
1,50€ Bez DPH:1,25€
Zobrazené 1 až 12 z 20 (2 stránok)