Menu
Nákupný košík

Doprava a ceny doručenia

Milí zákazníci. Ponúkame Vám nasledovné možnosti doručenia v rámci Slovenska. V prípade požiadavky na zásielku mimo Slovenskej Republiky je doprava naceňovaná individuálne.


1. Packeta (Zásielkovňa)


Objednaný tovar si vyzdvihnete na vami vybranej pobočke (Z-point) v sieti výdajných miest spoločnosti Packeta (Zásielkovňa). Tovar bude doručený na pobočku najneskôr 2. pracovný deň po podaní zásielky, pričom o jeho pripravení budete informovaný SMS správou a emailom. Na vyzdvihnutie svojho tovaru máte vždy 7 dní. Zoznam výdajných miest 


Packeta - cena dopravy

Cena objednávky

S dobierkou

Platba vopred*

 0 € až 79,99 €

5,00 €

3,50 €

 80 € a viac

1,50 €

Zadarmo


2. DPD Home (doprava kuriérom)


Služba pre Váš maximálny komfort. Kuriér vám zásielku doručí v rámci celého Slovenska už nasledujúci pracovný deň*. Pred doručením zásielky obdržíte notifikačný e-mail a SMS s informáciou o predpokladanom čase doručenia balíka, výške dobierky a s možnosťou zmeniť deň alebo adresu doručenia. Dobierku je možné uhradiť aj platobnou kartou.

(*platí pre prijaté objednávky do 11:00 v pracovné dni)


DPD Home - balík na adresu - cena dopravy

S dobierkou

Platba vopred*

6,00 €

4,50 €


3. Balík na poštu (Slovenská pošta)


Pre milovníkov klasickej poštovej služby ponúkame doručenie na poštu. Uloženie zásielky na Vašej pošte do dvoch pracovných dní, kde si ju vyzdvihnete kedykoľvek počas otváracích hodín. Informácie o pohybe balíka je možné získať prostredníctvom Track & Trace služby Slovenskej Pošty.


Slovenská pošta - balík na poštu - cena dopravy

Cena objednávky

S dobierkou

Platba vopred*

 0 € až 79,99 €

5,50 €

4,00 €

 80 € a viac

1,50 €

Zadarmo


*online platba / platba kartou


4. Osobný odber (na predajni Sportfood)


Tovar si vyzdvihnete na predajni Sportfood - športová výživa v obchodnom centre Aupark v Bratislave (na prvom poschodí pri Nay Elektrodome) v čase otváracích hodín. O pripravení tovaru na vyzdvihnutie budete informovaný prostredníctvom SMS a e-mailu. Na vyzdvihnutie nezaplatenej objednávky máte 7 dní od potvrdenia o pripravení tovaru na prevziatie. Po tejto dobe bude vaša objednávka zrušená. Možnosť platby v hotovosti, alebo platobnou kartou


Osobný odber

Cena objednávky

Poplatok

 Bez limitu

Zadarmo