Menu
Nákupný košík

SCITEC NUTRITION BCAA + GLUTAMINE XPRESS 600G

SCITEC NUTRITION BCAA + GLUTAMINE XPRESS 600G
SCITEC NUTRITION BCAA + GLUTAMINE XPRESS 600G
33,20€
Bez DPH: 27,67€
Cena vo vernostných bodoch: 2500

Dostupné možnosti

Leucín, izoleucín a valín patria do skupiny aminokyselín s rozvetveným reťazcom (BCAA) podporujúcich rast svalovej hmoty. BCAA patria medzi 9 esenciálnych aminokyselín v ľudskom organizme, čo znamená, že si ich telo nedokáže samo vytvoriť. Jediným zdrojom týchto aminokyselín je každodenná strava, alebo doplnky výživy. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvoria 35% zásob esenciálnych aminokyselín svalových bielkovín. Glutamín patrí v kruhu športovcov medzi najpopulárnejšie účinné látky. Nemôže chýbať ani v našej formule. Ako dodatok, produkt BCAA+GLUTAMINE EXPRESS je obohatený aj o taurín.
Kombinácia vysokej dávky BCAA a glutamínu v pomere 1:1 v tomto vedecky vyvinutom prášku pomáha pri regenerácii svalstva počas tréningov pri vysokej intenzite a po nich, predchádzajúc tak nežiadanému odbúravaniu svalovej hmoty.

- pomer BCAA 2:1:1
- pridaný glutamín
- výborna chuť aj rozpustnosť

Dávkovanie:

zmiešajte jednu dávku denne  ( 12 g = 1 odmerka )  v 600 ml vody. Konzumujte v čase okolo tréningu/alebo počas tréningu, alebo k jedlu.

Zloženie:

príchuť jablko: L-glutamín, L-leucín, L-izoleucín, L-valín, látka pre reguláciu kyslosti: kyselina DL-jablčná, bezvodá kyselina citrónová; jablčné arómy, taurín, sladidlá: sukralóza, acesulfám-K; výťažky malátu (jačmeň) *

Upozornenie:

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním zložiek mlieka, vajec, gluténu, sóje, lieskových orieškov, arašídov, zelera, rýb a kôrovcov.

Zloženie
Nutričné hodnotypriemerné zloženie na 1 dávku = 12 g ( 1 odmerka )
L-glutamín5000 mg
L-izoleucín (BCAA)1250 mg
L-leucín (BCAA)2500 mg
L-taurín300 mg
L-valín (BCAA)1250 mg