Menu
Nákupný košík

VEMOHERB BULGARIAN TRIBULUS 90 KPS

VEMOHERB BULGARIAN TRIBULUS 90 KPS
-25 %
VEMOHERB BULGARIAN TRIBULUS 90 KPS
28,90€
21,76€
Bez DPH: 18,13€
Cena vo vernostných bodoch: 1990

Bulharský Tribulus Terrestris je najlepší.
Platí to aj o doplnku výživy VemoHerb Tribulus Terrestris, ktorého hlavným benefitom je originálny Bulharský Tribulus Terrestris s extra vysokým obsahom steroidného saponínu protodioscín (štandardizácia na 60%). Nepochybne, VemoHerb Tribulus Terrestris je v súčasnej dobe (aj v rámci celosvetového merítka) najsilnejší dostupný výrobok, s najvyšším obsahom protodioscínu na trhu.

- stimuluje prirodzenú tvorbu pohlavných hormónov, čím prispieva k nárastu svalovej hmoty a sily
- výrazne zvyšuje sexuálne libido
- skutočná garancia maximálneho účinku
- zvyšuje tiež retenciu dusíka (využiteľnosť bielkovín a ich následné zabudovanie do svalových vlákien)

Štandardizovaný obsah protodioscínu vo VemoHerb Tribulus Terrestris je garanciou nízkeho obsahu ostatných menej účinných saponínov, ako je protogracilin a ďalšie, limitovaný je aj obsah flavonoidov (vždy pod 10%) a tanínov ( vždy pod 10% )

Po aplikácii VemoHerb Tribulus Terrestris vaše hladiny testosterón doslova raketovo vystrelia do výšky, následkom čoho zaznamenáte masívny rast svalovej hmoty (v prípade, že budete konzumovať stravu bohatú na bielkoviny) pri silovom tréningu, alebo zrýchlenie regenerácie pri ostatných formách športovej záťaze.

Dávkovanie:

Základná dávka je 3 - 6 kapslí denne, ideálne rozdeliť do troch dávok denne po jednej až dvoch kapsliach

Zloženie:

Suchý štandardizovaný extrakt bulharského Tribulus Terrestris s obsahom 60% furostanolového saponínu, determinovaného ako protodioscín, zahusťovadlo (maltodextrín), protispekavé látky (stearan horečnatý a fosforečnan vápenatý).

Upozornenie:

Doplnok stravy. Dodržujte odporúčaný postup dávkovania. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na suchom, tmavom mieste do 25°C.

Zloženie
Nutričné hodnotyNa 1 kapsulu
Energetická hodnota< 50 kJ / 12 kcal
Extrakt tribulus terrestris200 mg ( 60 % saponínov, determinovaný ako protodioscín )
Štítky: potencia