Menu
Nákupný košík

SCITEC NUTRITION CITRULLINE MALATE 90 KPS

SCITEC NUTRITION CITRULLINE MALATE 90 KPS
SCITEC NUTRITION CITRULLINE MALATE 90 KPS
17,50€
Bez DPH: 14,58€
Cena vo vernostných bodoch: 1800

Citrulín malát získame kombináciou citrulínu s kyselinou jablčnou. Aminokyselina citrulín sa nachádza v melóne (Citrullus lanatus), kým kyselina jablčná je organickou kyselinou, ktorá sa v hojnom množstve nachádza v prírode (napríklad v ovocí). Citrulín je obsiahnutý vo veľkom množstve bielkovín, a obe účinné látky patria ku kľúčovým medzilátkam pri metabolických cykloch. Užívanie citrulín malátu v podobe doplnku výživy je populárne v praxi takých kulturistov a iných športovcov, ktorí vykonávajú tvrdé tréningy.

Dávkovanie:

Vezmite 3 kapsule denne 60 minút pred tréningom. Používajte tento produkt v spojení s jedlom ako súčasť zdravej a vyváženej stravy, nie ako náhradu.

Zloženie:

L-CitrullinDL-malát 1:1, hovädzia želatína, látka proti hrudkovateniu a spekaniu: stearát horečnatý; farbivá: dioxid titaničitý, oxid čierneho železa

Upozornenie:

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte! Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí! Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, orieškov, rýb a morských plodov!

Zloženie
Nutričné hodnotyNa dennú dávku = 3 kps
Citrulín malát3000 mg ( L-citrulline DL-Malate 1:1 )