Menu
Nákupný košík

BIOTECH USA BLACK BLOOD NOX+ 330 G

BIOTECH USA BLACK BLOOD NOX+ 330 G
-25 %
BIOTECH USA BLACK BLOOD NOX+ 330 G
33,50€
25,13€
Bez DPH: 20,94€
Cena vo vernostných bodoch: 2600

Dostupné možnosti

Biotech Black Blood NOX+ je predtréningový prípravok, ktorý obsahuje veľké dávky všetkého čo potrebujete pre efektívny tréning. Ešte nikdy predtým ste nevideli toľko aktívnych látok v takej kombinácii a kvalite. Tento produkt bol špeciálne navrhnutý pre tých, ktorých telo si už zvyklo na priemerné predtréningovky, pre ľudí s veľkým stresom počas dňa pre ktorých je náročné zabudnúť na ich starosti a problémy, a pre tých ktorí strácajú motiváciu a záujem o cvičenie. Black Blood NOX+ prináša motiváciu, ktorá spraví váš tréning tvrdším a tvrdším, a donúti vás ho opakovať. Už sa nebudete chodiť do posilovne rozprávať a vysedávať. Iba vy,  činky, sila, výkon, koncentrácia a zlepšenie. Black Blood NOX+ je komplexná formula s vysokým obsahom kofeínu, ktorej obsah kreatínu zvyšuje fyzický výkon počas opakujúceho sa, krátkodobého intenzívneho cvičenia.* Niacín a vitamín B6 prispievajú k normálnym procesom zásobovania tela energiou a v kombinácii s vápnikom znižujú únavu a vyčerpanie. Vitamín B6 prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu, vápnik prispieva k normálnej svalovej funkcii.

Dávkovanie:

Rozmiešajte 1 dávku (1/2 sáčku = 9,5 g) v 100 až 200 ml vody a užite 15 minút pred tréningom. Druhú dávku užívajte počas tréningu.

Zloženie:

Black Blood NOX Complex 55,5% [L-arginín alfa-ketoglutarát, beta-alanín, citrulín-malát (L-citrulín, kyselina jablčná)], Creatine Complex 27,5% [mikronizovaný kreatín monohydrát, pufrovaný kreatín (mikronizovaný kreatín monohydrát, oxid horečnatý), kreatín citrát (mikronizovaný kreatín monohydrát, vápenaté soli kyseliny citrónovej)], zahusťovadlo (xantánová guma), L-tyrozín, protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), kyselina L-askorbová, arómy, kofeín 1,57%, sladidlá (acesulfám K, sukralóza), Vitamin B Complex (kyselina nikotínová, tiamínmononitrát, pyridoxínhydrochlorid).
Ostatné zložky:
príchuť červený pomaranč: farbivá (Allura červená AC, Tartrazín)**
príchuť tropické ovocie: farbivá (Allura červená AC, Tartrazín)**
príchuť čučoriedka-limetka: farbivo (Brilantná čierna PN)
**Môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí.

Upozornenie:

Výživový doplnok, prášok, s obsahom náhradného sladidla. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.
Nápoj pripravený na konzumáciu s vysokým obsahom kofeínu [150 mg kofeínu/porciu (150 mg kofeínu/100 ml). Jeho konzumácia sa neodporúča deťom, tehotným alebo dojčiacim ženám, resp. osobám s ochoreniami srdca, vysokým krvným tlakom alebo osobám trpiacim citlivosťou na kofeín.

Zloženie
Nutričné hodnotypriemerné zloženie na 1 dávku = 9,5 g
Energetická hodnota12 kJ / 3 kcal
Sacharidy< 0,5 g
- z toho cukry< 0,5 g
Tuky< 0,5 g
- z toho nasýtené tuky< 0,5 g
Citrulín malát1250 mg
L-arginín alfa ketoglutarát2000 mg
Beta alanín2000 mg
Kofeín150 mg
Kreatínová zmes2613 mg
Vitamín B1 (thiamín)1,22 mg
Vitamín B3 (niacín)5 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)1,24 mg
Vitamín C (kys. L-askorbová)225 mg
Soľ (Chlorid sodný)0,02 g
Zloženie aminokyselín (*esenciálne AMK)
Tyrozín300 mg