Menu
Nákupný košík

SCITEC NUTRITION HYPER CARNITINE 120 KAPSLÍ

SCITEC NUTRITION HYPER CARNITINE 120 KAPSLÍ
SCITEC NUTRITION HYPER CARNITINE 120 KAPSLÍ
31,50€
Bez DPH: 26,25€
Cena vo vernostných bodoch: 2290

Účinná acetylová forma L-karnitínu v kapsuliach, ktorá dokáže výrazne pomôcť so spaľovaním tukov, bojovať proti starnutiu a navyše podporiť myslenie, pamäť a regeneračnú schopnosť organizmu. Úlohou karnitínu v tele je transport mastných kyselín do buniek, kde sa premieňajú na energiu. Počas športového výkonu zase zvyšuje príjem kyslíka do svalov. Acetylová väzba je tiež veľmi účinná v schopnosti zlepšenia kognitívnych vlastností mozgu - myslenia, sústredenia a pamäte. Acetyl L-karnitín navyše zlepšuje kvalitu spermií, odďaluje pocit únavy, znižuje poškodenie svalov počas dlhých tréningov a zvyšuje výdrž pri anaerobnych aktivitách. Karnitín taktiež podporuje normálnu činnosť srdca, chráni srdcové svaly pred poškodením a má pozitívny vplyv na funkciu pečene a obličiek.
- mení tuky na využiteľnú energiu (podporuje spaľovanie tukov)
- zvyšuje imunitu a vitalitu
- podporuje srdcovú a mozgovú činnosť
- zlepšuje fyzickú a psychickú výkonnosť
- pozitívne pôsobí na pečeň a obličky
- rýchlejšie sa vstrebáva do krvného obehu oproti klasickému L-karnitínu

Dávkovanie:

Užite 1 kapsulu denne ráno nalačno.

Zloženie:

Acetyl-L-karnitín 73%, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), obal kapsuly [želatína, leštiaca látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátory kyslosti (hydroxid amónny, hydroxid draselný)].

V 1 kps - acetyl L-karnitín 1000 mg, z toho 673 mg L-karnitín

Upozornenie:

Odporúčanú dennú dávku neprekračujte! Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy ani zdravého životného štýlu! Skladujte mimo dosahu detí. Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, zeleru, rýb a kôrovcov.

Zloženie
Nutričné hodnotyV 1 dávke 1 kps
Acetyl L- Karnitín HCl1000 mg ( 653 mg karnitinu )