Menu
Nákupný košík

BIOTECH USA TRIBULUS MAXIMUS 90 TABLIET

BIOTECH USA TRIBULUS MAXIMUS 90 TABLIET
-22 %
BIOTECH USA TRIBULUS MAXIMUS 90 TABLIET
22,90€
17,95€
Bez DPH: 14,96€
Cena vo vernostných bodoch: 2850

Súvisiace produkty

Ultra vysoká dávka tribulusu! 100%-ne prírodný prípravok na zvýšenie hladiny testosterónu. Maximum Tribulus – Maximum Testosterón! Bez kompromisu! Tribulus Terrestris je liečivá rastlina, ktorú používajú ako afrodiziákum. Štúdie dokázali, že užívaním Tribulus Terrestris možno zvýšiť hladinu testosterónu o viac ako 30%.

Tribulus Terrestris zvyšuje hladinu testosterónu tým, že zvyšuje hladinu luteinizačného hormónu (LH). Účinkom LH podmozgová žľaza zvyšuje tvorbu testosterónu v organizme. Tribulus Terrestris je prírodnou alternatívou syntetických anabolických hormónových prípravkov. Zvýšená hladina testosterónu podporuje bielkovinovú syntézu a pozitívnu dusíkovú rovnováhu. Pre športovcov je to preto dôležité, lebo toto je základom pre rast svalových buniek. Podporuje regeneráciu, čo je dôležité pre intenzívnejší a efektívnejší tréning, a zväčšenie svalovej hmoty. BioTech Tribulus Terrestris je bezpečným a legálnym spôsobom zvyšovania hladiny testosterónu.

Dávkovanie:

1 tabletu denne zapiť vodou.

Zloženie:

extrakt z tribulus terrestris ( kotvičník zemný ), fosfsdorečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, kyselina stearová, stearan horečnatý

Upozornenie:

Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Určené len pre mužov nad 18 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25°C a relatívnej vlhkosti a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Zloženie
Nutričné hodnotyNa 1 tabletu
- z toho saponíny360 mg
Extrakt tribulus terrestris1500 mg
Štítky: potencia