Menu
Nákupný košík

PENCO GELACYS 120 KPS

PENCO GELACYS 120 KPS
Do týždňa

Bielkovina kolagén je základným stavebným prvkom medzibunkovej hmoty všetkých spojivových tkanív ako sú väziva, chrupavky a další.Chrupavka je živý orgán, ktorý sa neustále obmieňa a ako každý živý orgán potrebuje správnu výživu, ktorá by mala nevyhnutne obsahovať ľahko stráviteľné peptidové štepy a aminokyseliny z prírodnej želatíny.
GELACYS obsahuje okrem čistého hydrolyzátu želatíny dostatočné množstvo voľnej aminokyseliny L-cystínu , ktorá v prírodnej želatíne prakticky chýba. Navyše obsahuje flavonoid rutín a  vitamíny C a B 6 . Vitamín C prispieva k tvorbe kolagénu pre správnu funkciu kostí, chrupaviek a kože a spoločne s  vitamínom B 6 aj k správnej funkcii imunitného systému.
Vďaka tomuto unikátnemu zloženiu  doporučujeme GELACYS pri intenzívnych športových výkonoch, ťažkej fyzickej práci a jednostrannom zaťažení. Základná kúra by nemala byť kratšia ako 2 mesiace a je vhodné ju opakovať 2-3x do roka.
- výživu kĺbov a chrupaviek
- regeneráciu pleti
- rast vlasov a nechtov
- pružnosť ciev a krvných kapilár

Dávkovanie:

dospelí a deti od 12 rokov 1-2 tobolky 3 x denne, športovci dlhodobo až 10 kapsúl denne. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Zloženie:

Hydrolyzát želatíny, vitamín C, L-Cystín, rutín, vitamín B6, žealtinová kapsula / 100 % želatína /

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. V prípade akýchkoľvek ťažkostí po užití lieku prerušte jeho užívanie. Minimálna trvanlivosť do dátumu vyznačeného na dne obalu. Skladujte a uchovávajte v suchu pri teplote do 25 ° C.

Zloženie
Nutričné hodnotyNa 1 kapsulu
L-cysteín5 mg
Hydrolyzát kolagénu390 mg
Rutín3 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)0,8 mg
Vitamín C (kys. L-askorbová)60 mg