Menu
Nákupný košík

PENCO JUNIOR AFTER SPORT SHAKE 250 G

PENCO JUNIOR AFTER SPORT SHAKE 250 G
Novinka -22 %
PENCO JUNIOR AFTER SPORT SHAKE 250 G
10,20€
7,96€
Bez DPH: 6,63€

Dostupné možnosti

PENCO JUNIOR AFTER SPORT SHAKE je práškový koncentrát pre prípravu Gaineru s 30 % obsahom kvalitných živočíšnych bielkovín z mlieka a CFM srvátkového koncentrátu s vysokou biologickou hodnotou (BV) a vyváženým pomerom esenciálnych aminokyselín. Zdrojom energie pre svalovú prácu sú jednoduché rýchlo reagujúce cukry aj komplexné sacharidy z celozrnnej ryže, ktoré mladého športovca zasýtia.  Navyše obsahuje Goldcell® beta glucan a vitamíny C, B6, B12 a D, ktoré podporujú normálnu funkciu imunitného systému. Je tiež obohatený železom v organickej dobre využiteľnej forme. Železo podporuje normálnu tvorbu červených krviniek a hemoglobínu a prispieva k prenosu kyslíka v tele. Receptúra bola navrhnutá tak, aby pomáhala vytvárať optimálne podmienky pre budovanie zdravej svalovej hmoty mladého športovca a udržanie optimálnej telesnej hmotnosti v nadväznosti na náročný tréning. Koktejl PENCO JUNIOR AFTER SPORT SHAKE odporúčame ako vhodnú súčasť regenerácie (zotavenie) po výkone pre deti a juniorov alebo ako druhú večeru pre deti s podváhou. Veľmi chutný PENCO JUNIOR AFTER SPORT SHAKE môže slúžiť aj ako náhrada raňajok, ak vaše dieťa nerado raňajkuje, alebo ako rýchla, ale nutrične vyvážená desiata v prípade časovo náročného dňa.

 - 30 % vysokokvalitných bielkovín na podporu rastu svalov

 - komplexné sacharidy z bielenej celozrnnej instantnej ryže

 - vápnik a vitamín D sú potrebné pre normálny rast a vývoj kostí u detí

 - železo podporuje normálnu tvorbu červených krviniek a hemoglobínu

 - 12 vitamínov a lecitín

 - Goldcell® Beta-Glucan


DÁVKOVANIE

Pre deti od 6 do 10 rokov 25 g práškovej zmesi (2 odmerky) rozmiešajte bezprostredne pred konzumáciou v 75-100 ml vody alebo mlieka a vypite do 1 hodiny po cvičení, pre deti od 10 rokov 50 g zmesi (4 odmerky) v 150-200 ml. V tréningové dni vypite prvú dávku 30 - 60 minút po tréningu a druhú pol hodiny pred spaním. U detí, ktoré potrebujú pribrať, odporúčame jednu dávku počas dňa a druhú pol hodiny pred spaním. Používajte v súlade s osobným stravovacím a tréningovým plánom v množstve primeranom vašej aktuálnej telesnej záťaži. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 100 g. Na dosiahnutie požadovaných účinkov postupujte podľa uvedeného postupu prípravy. Dodržiavajte pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. V prípade akýchkoľvek ťažkostí po užití prípravku prerušte jeho užívanie.


ZLOŽENIE

Čokoláda: Sušené odstredené mlieko 55%, instantná celozrnná ryža 12%, srvátkový koncentrát 11%, sacharóza, inulín 6%, emulgátor sójový lecitín 4%, kakaový prášok, slnečnicový olej, aróma, vitamínová zmes (kyselina L-askorbová, tokoferylacetát 50%, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, tiamín mononitrát, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, kyanokobalamín), kvasnicové beta glukány Goldcell® 0,15 %, získaný z bunkových stien Saccharomyces cerevisiae, oxid horečnatý, fumarát železitý, vitamín D (cholekalciferol), antioxidanty: vitamín E (DL-alfa-tokoferylacetát) a vitamín C (L-askorbyl-6-palmitát), vitamín K (fytomenadión).  Ostatné minerály sú v surovinách prirodzene prítomné.
Vanilka: Sušené odstredené mlieko 55 %, instantná celozrnná ryža 12 %, srvátkový koncentrát CFM 11 %, sacharóza, inulín 6 %, kakaový prášok (len čokoládová príchuť), emulgátor sójový lecitín 4 %, slnečnicový olej, aróma, zmes vitamínov (kyselina L-askorbová, tokoferylacetát 50 %, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, tiamín mononitrát, kyselina pteroylmonoglutámová, D-biotín, kyanokobalamín), Goldcell® betaglukán 0,15 %, získaný z bunkových stien Saccharomyces cerevisiae, oxid horečnatý, farbivo betakarotén (len vanilková a banánová príchuť), fumaran železnatý, vitamín D (cholekalciferol), antioxidanty: vitamín E (DL-α -tokoferylacetát) a vitamín C (L-askorbyl-6-palmitát), vitamín K (fytomenadión).  Ostatné minerály sú v surovinách prirodzene prítomné.


ALERGÉNY

Tento výrobok môže obsahovať stopy lepku, sóje a vaječného bielka.


UPOZORNENIE

Nie je určené pre deti mladšie ako 6 rokov. Dodržiavajte pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Ak sa po užití prípravku vyskytnú akékoľvek ťažkosti, prestaňte ho používať.  Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale. Skladujte a uchovávajte v suchu pri teplote do 25 °C. Nevystavujte ho priamemu slnečnému žiareniu. Spotrebujte do 6 mesiacov od otvorenia obalu.

Zloženie
Nutričné hodnotyna 100 g
Energetická hodnota1600 kJ/ 381 kcal
Bielkoviny30 g
Sacharidy56 g
- z toho cukry41 g
Tuky3,2 g
- z toho nasýtené mastné kyseliny0,8 g
Biotin150 µg
Kyselina listová160 µg
Niacin20 mg
Fosfatidylcholín1900 mg
Fosfatidylinositol540 mg
Kyselina pantoténová (*B5)7 mg
Vitamín B1 (thiamín)1,1 mg
Vitamín B12 (kobalamín)5 µg
Vitamín B2 ( riboflavín )1,7 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)3 mg
Vitamín C (kys. L-askorbová)80 mg
Vitamín D2 µg
Vitamín E (tokoferol)12 mg
Vitamín K112 µg
Draslík900 mg
Fosfor600 mg
Horčík100 mg
Sodík240 mg
Soľ (Chlorid sodný)0,6 g
Vápnik700 mg
Železo4,5 mg
Beta-glukany100 mg