Menu
Nákupný košík

BIOTECH USA BCAA ZERO 360 G

BIOTECH USA BCAA ZERO 360 G
BIOTECH USA BCAA ZERO 360 G
27,50€
Bez DPH: 22,92€
Cena vo vernostných bodoch: 1800

Dostupné možnosti

Ochutený aminokyselinový prípravok v práškovej forme BioTechUSA BCAA Zero obsahuje aminokyseliny leucín, izoleucín a valín v pomere 2:1:1, ktoré výrazne prispievajú k procesom nárastu svalstva a energie a majú prirodzený pomer vo svalovej hmote. Do produktu sme pridali vitamín B6, ktorý prispieva k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu, a prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Vo výrobku sme použili stéviu, prírodné sladidlo na rastlinnej báze, pre ešte lepšiu chuť BCAA Zero.
BCAA Flash Zero sú aminokyseliny v práškovej forme, vhodné pre akýkoľvek druh tréningu, v ktorých sme jednoducho vynulovali všetko nepotrebné: sú bez gluténu, laktózy, aspartámu, sacharidov, konzervantov a pridaného cukru.

Dávkovanie:

Zmiešajte jednu dávku ( 9 g = 2 odmerky = 1 polievková lyžica ) s 300 ml vody a užívajte 15 minút pred tréningom alebo počas tréningu.

Zloženie:

Príchuť broskyňový ľadový čaj: 33% instantný L-leucín (L-leucín, emulgátor: lecitíny, maltodextrín), 17% L-izoleucín, 17% L-valín, arómy, 8% L-glutamín, kyselina (kyselina citrónová), instantný čierny čaj (Camellia sinensis) extrakt z listov, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), sladidlo (sukralóza), soľ, pyridoxínhydrochlorid.

Upozornenie:

Potravina, prášok, s obsahom náhradného sladidla. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie
Nutričné hodnotyna 1 dávku = 9 g
L-glutamín700 mg
L-izoleucín (BCAA)1,5 g
L-leucín (BCAA)3 g
L-valín (BCAA)1,5 g
Vitamín B6 (pyridoxín)2 mg