Menu
Nákupný košík

PENCO

PENCO AC SALTS 120 KPS
-29 %
Značka: PENCO
Pri telesnej námahe sa v svale hromadia kyslé zložky (hlavne laktáty) a tým klesá výkonnosť. Nedostatok bázických solí často vedie ku kčom, ktoré sú tak bolestivé, že spravidla vyradia športovca zo závodu, alebo zápasu. - zlepšuje hydratáciu organizmu - neutralizuje laktáty, ktoré sa vytvárajú anaer..
16,00€ 11,35€ Bez DPH:9,46€
PENCO ENERGY DRINK 900 G
Novinka -20 %
Značka: PENCO
Skvelý iónový nápoj s vyšším obsahom energie pre dlhšie vytrvalostné výkony nad 1,5 hodiny. Obsahuje 20 % unikátneho disacharidu PALATINOSE. - predlžuje schopnosť podávať maximálny výkon - účinný antioxidačný systém (zinok, mangán, selén a vitamíny C a E) pomáha chrániť bunky pred oxidač..
22,50€ 17,90€ Bez DPH:14,92€
Značka: PENCO
PENCO IONOGEN 1000 MLPri fyzickej aktivite vysokej intenzity dochádza k nadprodukcii tepla, ktoré sa z tela odvádza predovšetkým odparovaním vody pri potení. Pretože organizmus nevie vylučovať čistú vodu, dosiahne to okľukou - vylučuje ionty, na ktoré sú naviazané molekuly vody. Pri potení teda doch..
22,50€ Bez DPH:18,75€
PENCO JUNIOR AFTER SPORT SHAKE 250 G
Novinka -22 %
Značka: PENCO
PENCO JUNIOR AFTER SPORT SHAKE je práškový koncentrát pre prípravu Gaineru s 30 % obsahom kvalitných živočíšnych bielkovín z mlieka a CFM srvátkového koncentrátu s vysokou biologickou hodnotou (BV) a vyváženým pomerom esenciálnych aminokyselín. Zdrojom energie pre svalovú prácu sú jednoduché rý..
10,20€ 7,96€ Bez DPH:6,63€
Značka: PENCO
Penco Junior Sport Drink 700 G prispieva k udržaniu výkonnosti pri intenzívnom fyzickom výkone. Zvyšuje vstrebávanie vody počas fyzického výkonu. Vyrovnáva deficit vitamínov a minerálov a znižuje riziko dehydratácie. Odďaľuje únavu vďaka vysokému obsahu vitamínu C. Detský organizmus je veľmi citlivý..
18,50€ Bez DPH:15,42€
Značka: PENCO
Mineral drink je osvedčený a vrcholovými športovcami dlhodobo testovaný rehydratačný iónový a vitamínový nápoj, ktorý priebežne vyrovnáva straty vody a kryje zvýšenú potrebu vitamínov a minerálne látky, predovšetkým Na, K, Mg, Ca, Cl a P, ale aj Mn, Zn, Fe, cu, ai. Ako pohotový zdroj energie dodáva ..
22,50€ Bez DPH:18,75€
Značka: PENCO
Práškový koncentrát pre rýchlu prípravu regeneračného nápoja, ktorý odporúčame ihneď po výkone pre obnovu vyčerpaného organizmu. Cieľom regenerácie je pripraviť športovca na ďalší tréning alebo súťaž, zabezpečiť organizmu dostatočné množstvo vhodnej energie, redukovať svalovú únavu a prispieť k udrž..
25,00€ Bez DPH:20,83€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)