Menu
Nákupný košík

BIOTECH USA AAKG 1000 100 TABLIET

BIOTECH USA AAKG 1000 100 TABLIET
-20 %
BIOTECH USA AAKG 1000 100 TABLIET
17,90€
14,32€
Bez DPH: 11,94€
Cena vo vernostných bodoch: 1390

Arginín podporuje tvorbu nitric oxidu, čo zvyšuje zásobovanie krvi kyslíkom, tým zvyšuje fyzický výkon a rast svalovej hmoty.
Hlavnou prednosťou arginínu je, že znižuje riziko srdcovo cievných ochorení. Znižuje množstvo telesného tuku, podporuje spaľovanie tuku, zlepšuje funkciu imunitného systému, je prírodnou alternatívou najpopulárnejšieho produktu na zvýšenie potencie, môžu ho užívať aj ženy, podporuje rast svalovej hmoty, posilňuje kosti, má antioxidačné a energizujúce účinky, znižuje krvný tlak a tvorbu krvných zrazenín v cievach, zvyšuje počet spermií, zlepšuje pohyblivosť, pomáha udržať zdravú hladinu cukru v krvi, zlepšuje erekciu a u žien schopnosť otehotnenia a kvalitu orgazmu. Odstraňuje čpavok, čo je vedľajším produktom bielkovinovej syntézy.

Dávkovanie:

Užívajte 2 tablety denne s pohárom vody. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie:

L-Arginín alfa-ketoglutarát 62,5%, objemové činidlá (sorbitoly, celulózový gél), protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), povlak [povlakováé látky (hydroxypropylmetyl celulóza, hydroxypropyl celulóza), modifikovaný škrob, triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, protihrudkujúca látka (mastenec), stabilizátor (polyetylénglykol)

Upozornenie:

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre jedincov do 14 rokov. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy a pre osoby s vysokým krvným tlakom. Pred užívaním sa poraďte s lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Zloženie
Nutričné hodnotyna 1 dávku = 2 tbl
L-arginín alfa ketoglutarát2000 mg (z toho arginín 1314 mg)
Štítky: potencia