Menu
Nákupný košík

NUTREND CARNITINE 100 000 1L

NUTREND CARNITINE 100 000 1L
-20 %
NUTREND CARNITINE 100 000 1L
23,30€
18,60€
Bez DPH: 15,50€
Cena vo vernostných bodoch: 1750

Dostupné možnosti

Tekutý L-karnitín od Nutrendu pomáha spaľovaniu tukov počas telesnej aktivity ale má viac ďalších výhod. Je obohatený o vitamíny B5 a B6, ktoré prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu.
V jednom balení je až 100 dávok, vitamíny a neobsahuje cukor.
- veľmi dobrá vstrebateľnosť
- až 100 dávok v balení
- Carnipure® ( farmaceutická značka kvality )

Dávkovanie:

Maximálna denná dávka je 10 ml. Užívajte ráno na lačno, alebo 30 minút pred fyzickým výkonom.
Určené k priamej konzumácii alebo zriedením do vody alebo športového nápoja

Zloženie:

príchuť citrón:  voda, L-karnitín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, emulzia citrón (aróma, farbivo E-104 – môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), konzervačná látka sorban draselný, kalcium D-pantotenát (vitamín B5), konzervačná látka benzoan sodný, sladidlá acesulfám K a sukralóza, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), sladidlo steviol - glykosidy.
príchuť pomaranč:  voda, L-karnitín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, emulzia pomaranč (aróma, farbivá E-104 a E-110 – môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), konzervačná látka sorban draselný, kalcium D-pantotenát (vitamín B5), konzervačná látka benzoan sodný, sladidlá acesulfam K a sukralóza, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), sladidlo steviol - glykosidy.
príchuť višňa:  voda, L-karnitín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, emulzia višňa (aróma, farbivá E-122, E-124 – môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a E-132), konzervačná látka sorban draselný, kalcium D-pantotenát (vitamín B5), konzervačná látka benzoan sodný, sladidlá acesulfam K a sukralóza, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), sladidlo steviol - glykosidy.

Upozornenie:

Doplnok výživy, so sladidlami. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Zloženie
Nutričné hodnotyna dávku 10ml
Energetická hodnota12 kJ / 3 kcal
Bielkoviny0 g
Sacharidy0 g
Vláknina0 g
Tuky0 g
L-karnitín1000 mg
Vitamín B5 (kyselina pantoténová)6 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)1,4 mg
Soľ (Chlorid sodný)0 g