Menu
Nákupný košík

WEIDER PREMIUM TRIBULUS 90 KAPSLÍ

WEIDER PREMIUM TRIBULUS 90 KAPSLÍ
-21 %
WEIDER PREMIUM TRIBULUS 90 KAPSLÍ
26,50€
20,90€
Bez DPH: 17,42€
Cena vo vernostných bodoch: 2690

Weider Premium Tribulus je doplnok výživy s vysokým obsahom extraktu z rastliny Tribulus terrestris (Kotvičník zemný) štandardizovaný na 90% obsah aktívnych saponínov. Tribulus od Weider je najlepšou voľbou pre tých, ktorí hľadajú najsilnejší extrakt Tribulus terrestris na trhu. Obsahuje komplex saponínov, ktorý prirodzenou cestou zvyšuje tvorbu vlastného testosterónu pôsobením na Luteizačný hormón, ktorý priamo ovplyvňuje produkciu testosterónu.

- až 1800 mg extraktu z Tribulus terrestris na jednu dávku
- štandardizovaný na 90% obsah aktívnych saponínov
- obohatený o zinok

Výborne účinkuje najmä u mužov nad 30 rokov. Zvýšená hladina testosterónu vedie k zvýšeniu fyzického výkonu, zlepšeniu regenerácie, nárastu svalstva a povzbudeniu výkonnosti. Pozitívne zmeny nastávajú už po prvých piatich dňoch užívania tohto doplnku.

Dávkovanie:

Užite 3 kapsuly počas dňa, ideálne s jedlom.

Zloženie:

Extrakt z Tribulus terrestris (Tribulus terrestris L., obsah saponínov 90%), obal kapsuly (hydroxypropylmetylcelulóza), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkové činidlá (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), citrát zinočnatý.

Upozornenie:

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Zloženie
Nutričné hodnotyv dávke = 3 kapsle
Tribulus terrestris 1800 mg