Menu
Nákupný košík

Enervit Liquid Gel 60 ml

Energetický tekutý gél, ktorý dopĺňa veľkú dávku energie. Vhodné pre efektívne zvýšenie výkonu vďaka ideálnej kombinácii rýchlych sacharidov. Vďaka svojmu zloženiu a kombinácii použitých sacharidov poskytne okamžitú energiu vo veľkej dávke. Je to najrýchlejšia dostupná energia a v najväčšom možnom množstve z portfólia Enervit.

- Tento energetický gél obsahuje špeciálnu zmes maltodextrínu a fruktózy, ktorá v správnom pomere a množstve môže zlepšiť využiteľnosť energie zo sacharidov.
 - Prispieva k optimálnemu využitiu svalového glykogénu pri športovom výkone (v porovnaní s rovnakým množstvom čistej glukózy).
 - Praktické uzatvárateľné balenie umožňuje, aby sa príjem energie počas výkonu rozdelil na viaceré dávky.

Použitie:

Čas nástupu účinku je do 5 minút, trvanie akcie je 30 minút. Energetický gél odporúčame použiť na konci pretekov, v prípade krízy alebo pred náročným úsekom. V prípade krízy alebo ťažkého úseku by sa mal po 20 minútach užiť iný energetický produkt na vyrovnanie hladiny cukru v krvi, napr. Enervit Gel.

Zloženie:

Voda, maltodextrín (22,8 %*), fruktóza (17 %*), kyselina: kyselina citrónová, aróma, vitamín B1. *Percento v g/100 g (100 g = 85 ml).

Upozornenie:

Skladujte na suchom a chladnom mieste. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Produkt pre športovcov. Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Po otvorení použite do 48 hodín. Najlepšie pred dátumom na obale.


Zloženie
Nutričné hodnoty60 ml
Energetická hodnota112,5 kcal / 476 kJ
Bielkoviny0 g
Sacharidy28 g
- z toho cukry13 g
Tuky0 g
Vitamín B1 (thiamín)0,2 mg
Soľ (Chlorid sodný)0,0075 g
Štítky: bez gluténu