Menu
Nákupný košík
10% zľava pre všetkých zaregistrovaných / prihlásených zákazníkov

Srvátkové hydrolyzáty

Srvátkový hydrolyzát je proteín, ktorý má predtrávenú enzymatickú formu, aby sa čo najrýchlejšie a v čo najväčšom rozsahu dokázal vstrebať. Jeho výroba pozostáva z procesu hydrolýzy. Hydrolýza odstránením alergénov dokáže zredukovať alergické reťazce ktoré sa nachádzajú v samotnej srvátke a mliečnom proteíne. Obsahuje od 80 do 90 % bielkovín. Hydrolyzovaný srvátkový proteín je jednoznačne najkvalitnejším proteínom, jeho cena je značne vyššia. Používa sa v dojčenskej výžive, v športových doplnkoch a medicínskych výživových doplnkoch. Využíva sa hlavne na rýchle naberanie svalovej hmoty, nakoľko je najlepšie tráviteľný. Doporučuje sa užívať v období diét, naberania svalovej hmoty alebo ako rýchly zdroj bielkovín kedykoľvek počas dňa alebo pred a po tréningu.

Značka: AONE
Aone Nutrition Extrapep HD je rýchlo vstrebateľný hydrolyzovaný srvátkový proteín obsahujúci vysokohodnotné bioaktívne peptidy (SCWP - Short Chain Whey Peptides). Reprezentuje ideálnu voľbu všetkých športovcov, ktorí chcú urýchliť rast svalov, zvýšiť silu, maximalizovať športový výkon a podporiť reg..
44,40€ Bez DPH:37,00€
Značka: AONE
Aone Stamimax Ultra Regeneration je prémiový regeneračný prípravok na báze biologicky aktívnych srvátkových peptidov, rýchlych sacharidov a komplexe vitamínov. Je určený všetkým športovcov, ktorí potrebujú urýchliť regeneráciu po náročnom športovom výkone. Unikátne zloženie umožňuje nápoj vypiť bezp..
42,40€ Bez DPH:35,33€
BIOTECH USA JUICY ISOLATE 500 G
Novinka -13 %
Značka: BIOTECH USA
Juicy Isolate svojou konzistenciou a osviežujúcou chuťou pripomínajúcou klasické nealkoholické nápoje môže byť pravou alternatívou krémových proteínových koktailov! Juicy Isolate je obohatený potravinovou vlákninou a vitamínom C. Ak napríklad radi začínate deň pohárom čerstvo lisovanej pomarančovej ..
27,50€ 23,94€ Bez DPH:19,95€
OPTIMUM NUTRITION 100% WHEY GOLD STANDARD 2270 G
-15 %
100% Whey Gold Standard je lahodný srvátkový proteín s vysokou biologickou hodnotou obohatený o zmes tráviacich enzýmov. Patrí medzi najpredávanejšie proteíny na svete. Jeho hlavnou zložkou je kvalitný srvátkový izolát doplnený o srvátkový koncentrát a hydrolyzovaný izolát. Táto jedinečná zmes zabez..
82,00€ 69,70€ Bez DPH:58,08€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)