Menu
Nákupný košík

BIOTECH USA CITRULLINE MALATE 300 G

BIOTECH USA CITRULLINE MALATE 300 G
BIOTECH USA CITRULLINE MALATE 300 G
23,90€
Bez DPH: 19,92€
Cena vo vernostných bodoch: 1700

Súvisiace produkty

L-citrulín je neesenciálna (podmienečne esenciálna) aminokyselina - mikronutrient, ktorý si telo nedokáže vyprodukovať v potrebnom množstve. Najčastejšie k tomu dochádza v období so zvýšenou záťažou, preto je jeho dopĺňanie formou výživového doplnku dôležité. Citrulín môžete nájsť vo väčšom množstve napríklad v melóne. L-citrulín malát je synergickou kombináciou aminokyseliny L-citrulín a kyseliny jablčnej. Kyselina jablčná (malát) je organická kyselina, ktorá sa nachádza v prírode (napríklad v jablkách). L-citrulín je aminokyselina z ktorej si telo vyrába L-arginín a L-ornitín.

Dávkovanie:

 Zmiešajte 1 dávku ( 3 g/3,3 g = 1/2 odmerky = 1 kopcovitá čajová lyžička ) prípravku s 300 ml/200 ml vody. Užívajte 1 dávku denne 30 minút pred tréningom.

Zloženie:

L-citrulín (49,8%), kyselina jablčná (49,8%), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)

Upozornenie:

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.Zloženie
Nutričné hodnotyv jednej dávke (3 g)
Bielkoviny1,5 g
Sacharidy0 g
Vláknina0 g
Tuky0 g
Citrulín malát3000 mg
Soľ (Chlorid sodný)0 g