Menu
Nákupný košík

AMIX ECDY STERONES 90 KPS

AMIX ECDY STERONES 90 KPS
AMIX ECDY STERONES 90 KPS
31,90€
Bez DPH: 26,58€
Cena vo vernostných bodoch: 2550

AMIX ™ Ecdy Sterones je svojím zložením doslova "legálne bezpečnú náhradou anabolických steroidov". Jedná so o efektívny zmes silne anabolických stimulátorov, určená najmä pre silové a silovo vytrvalostné športy, zaručujúce maximálnu podporu vášho tréningového snaženia. Podporuje rast svalovej hmoty a zároveň urýchľuje metabolizmus a odbúravanie tukov. V neposlednom rade zvyšuje libido.Prípravok je založený na extrémne anabolickej sile Beta-Ecdysteronu a ako zosilňovač ho podporuje komplex látok stimulujúcich razantné zvyšovanie hladiny testosterónu.
- beta Ecdysterone - 90% extrakt pochádzajúci z rastliny Cyanotis Arachnoidea . Beta Ecdysteron pomáha vytvárať v tele vysoko anabolické prostredie a navyšovať zásoby svalového glykogénu, čím napomáha k stavbe a budovanie svalov a celkovému zvýšenie výkonnosti, sily a vytrvalosti.
- Diosgenin - Diosgen je extrakt získavaný z prírodnej byliny Dioscorea villosa, ktorá má vysoký obsah steroidných sapogeninov. Pomáha podporovať produkciu testosterónu a estrogénu.
- peruánska Maca - Maca je koreňom peruánskej rastliny, ktorá je už niekoľko tisícročí využívaná juhoamerickú tradičnou medicínou pre svoje mocné pozitívne efekty na hormonálny a imunitný systém. Prezýva so jej "peruánsky ženšen" alebo "prírodná viagra".
- guggul Extract - Guggul (tzv. hnedý extrakt) pochádza z indického stromu Commiphora mukul. Podporuje aktiváciu lipolytických enzýmov (enzýmy štiepiace tuky), podporuje prirodzené zvýšenie hladiny hormónu T3 (hormón štítnej žľazy), zodpovedný za urýchlenie metabolizmu a odbúravanie tukov.
- Gamma oryzanol - je rastlinný výťažok so silným anabolickým účinkom. Zvyšuje hladinu testosterónu a podporuje rast buniek. Stimuluje uvoľňovanie endorfínov. Bolo zároveň preukázané, že so jedná o veľmi silný antioxidant.
- Horny Goat Weed - je extrakt z rastliny, ktorá má dlhú históriu tradičného použitia v čínskej byliny liečiteľstve. Používa so pre podporu sexuálneho zdravia a udržiavanie hormonálnej rovnováhy.

Dávkovanie:

Užívajte 3 kapsule denne s jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody. Samozrejmosťou kvalitné anabolizácie organizmu musí byť pravidelná a dostatočná suplementácia vysoko proteínové stravy a doplnkov. Produkt užívajte maximálne po dobu 4 týždňov. Potom nasleduje pauza min. 2 týždne.

Zloženie:

Cyanotis Archnoidea (90% Beta Ecdysteron), Wild Yam Root Extrakt (15% Diosgen. Saponínov), želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), Maca Root Extrakt (10% Lepidium Meyenii), damiana extrakt / 4: 1/, Gamma Oryzanol, Testofen® - extrakt z senovka gréckeho sena (Trigonella foenum - graecum, 3% fenusidů), stabilizátor: hypromelóza (Methocel ®), stearát horečnatý, oxid kremičitý.

Upozornenie:

Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Zloženie
Nutričné hodnotyv 1 dávke = 3 kps
Cyanotis Arachnoidea450 mg ( 90% ecdysteronu )
Diosgenín450 mg (15% saponinov)
Fenugreek - Testofen®150 mg ( 50% fenusidov )
Gamma oryzanol300 mg
guggulsteróny300 mg ( Guggulsteróny Z & E 3 % )
Maca (Lepidium Meyen) (koreň)300 mg