Menu
Nákupný košík

BIOTECH USA BCAA+B6 200 TBL

BIOTECH USA BCAA+B6 200 TBL
-16 %
BIOTECH USA BCAA+B6 200 TBL
24,20€
20,45€
Bez DPH: 17,04€
Cena vo vernostných bodoch: 1740

BCAA+B6 obsahuje aminokyseliny: leucín, izoleucín a valín v pomere 2:1:1. Okrem toho je obohatený o vitamín B6, ktorý prispieva k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu, a znižuje únavu a vyčerpanie. Ako všetky produkty BioTech USA, aj BCAA+B6 obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky

Dávkovanie:

Užívajte 4 tablety denne. V tréningové dni užívajte 2 tablety 30 minút pred tréningom a 2 tablety ihneď po tréningu. V netréningové dni užívajte 2x2 tablety medzi jedlami.

Zloženie:

instantný BCAA aminokyselinový prípravok 53,1% (L-leucín, L-izoleucín, L-valín, emulgátor: lecitíny), objemové činidlo (celulózový gél), povlaková látka [stabilizátory (očkovaný kopolymér polyvinylalkoholu s polyetylénglykolom, polyvinylalkohol), protihrudkujúcelátky (mastenec, mono- a diglyceridy mastných kyselín)], protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý), pyridoxín hydrochlorid.

Upozornenie:

Doplnok výživy v tabletách. Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Zloženie
Nutričné hodnotyna dennú dávku = 4 tablety
L-izoleucín (BCAA)1000 mg
L-leucín (BCAA)2000 mg
L-valín (BCAA)1000 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)1,5 mg