Menu
Nákupný košík

SCITEC NUTRITION MEGA CREATINE MONOHYDRATE 1320 120 KAPSÚL

SCITEC NUTRITION MEGA CREATINE MONOHYDRATE 1320 120 KAPSÚL
Novinka -14 % Momentálne nedostupné

Scitec Nutrition Mega Creatine Monohydrate 1320 je vysoko kvalitný kreatín monohydrát (Creapure®) v kapsuliach. Kreatín sa prirodzene nachádza aj v našom tele a to najmä vo svaloch. V menšom množstve sa vyskytuje aj v pečeni, mozgu, srdcovom svale a kostiach. Naše telo dokáže kreatín produkovať pomocou aminokyselín arginínu, metionínu a glycínu v pečeni a obličkách rýchlosťou asi 1 g denne.

Suplementácia kreatínom je vhodná pre všetkých športovcov, ktorí chcú dosahovať maximálne výkony. Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávkach veľmi intenzívneho cvičenia. Pozitívne účinky sa prejavia už pri dennej dávke 3 g kreatínu. Kreatín môže byť tiež dobrou voľbou v silových športoch, bojových umeniach alebo atletike, kde je hlavným faktorom výbušný krátkodobý rozvoj sily. Môžu ho používať muži aj ženy, podľa odporúčaného použitia a upozornení.

 - až 2640 mg kreatín monohydrátu (Creapure®) na jednu dávku
 - zvyšuje fyzickú výkonnosť

DÁVKOVANIE

Užite 2 kapsuly 30 minút pred tréningom. Zapite pohárom vody. V netréningové dni užite 2 kapsuly v priebehu dňa pred jedlom.

ZLOŽENIE

Creapure® (kreatín monohydrát) 87,8%, obal kapsuly [želatína, glazúra (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý).

ALERGÉNY

Vyrobené v závode, ktorý spracováva zložky obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, arašidy, stromové orechy, zeler, ryby, kôrovce, mäkkýše a oxid siričitý.

UPOZORNENIE

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Zloženie
Nutričné hodnoty1 dávka (2 kapsule)
Energetická hodnota0 kJ/ 0 kcal
Bielkoviny0 g
Sacharidy0 g
Tuky0 g
- z toho kreatín2321 mg
Kreatín monohydrát (Creapure®)2640 mg
Soľ (Chlorid sodný)0 g