Menu
Nákupný košík

SCITEC NUTRITION TYROSINE 100 KPS

Tyrozín je výnimočne silný energizér a sekundárny spaľovač tukov. Táto aminokyselina vykazuje aj antikatabolické vlastnosti. Najnovšie výskumy dokazujú, že fyzická námaha (napr. tréning) výrazne znižuje hladinu neurotransmitérov (látky prenášajúce nervové impulzy) v mozgu. Tieto látky zodpovedajú za účinné fungovanie svalov a zachovanie schopnosti koncentrácie. Zabezpečia pozitívny stav psychiky a vysokú mieru motivácie. Tieto stavy kondície sú nevyhnutné pre aktívnych športovcov.
Tyrozín je energizujúcou aminokyselinou, jej užívanie upraví zníženú hladinu neurotransmitérov, rast výkonu nastane okamžite, bez škodlivých vedľajších výsledkov (nervozita, nespavosť, srdcové ťažkosti). Význam tyrozínu sa prejaví najmä v prípadoch, keď sa cítite vyčerpaní a nechce sa vám trénovať, alebo keď sa vám zdá, že výkonnosť stagnuje a nie je možné zvýšiť intenzitu cvičenia. V takýchto prípadoch stimuláciou tyrozínu dosiahnete zrýchlenie regenerácie.
Zvýšením sily a výkonnosti sa vylepší účinnosť vášho tréningu!

Dávkovanie:

Užite 2 kapsule 30-60 minút pred tréningom

Zloženie:

L-tyrozín, hovädzia želatína, dextróza, látka zabraňujúca hrudkovateniu a spekaniu: stearát horečnatý; farbivá: dioxid titaničitý, oxid čierneho železa, Briliantová červená PN

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte uzamknuté pred malými deťmi.
Produkt môže obsahovať stopy mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, orieškov, rýb a morských plodov.

Zloženie
Nutričné hodnotyNa dennú dávku = 2 kps
L-tyrozín1000 mg