Menu
Nákupný košík

SCITEC NUTRITION CAFFEINE 100 KPS

SCITEC NUTRITION CAFFEINE 100 KPS
-25 %
SCITEC NUTRITION CAFFEINE 100 KPS
8,30€
6,23€
Bez DPH: 5,19€
Cena vo vernostných bodoch: 600

Káva obsahuje viac stoviek rastlinných zložiek, z ktorých mnohé môžu účinnosť kofeínu znižovať! Bez rušivých okolností môžeš ale svoju žiadanú dávku aplikovať čistým kofeínom. Naše kofeínové kapsule umožňujú pohodlné, presné využitie vo vysokých dávkach.
Kofeín stimuluje centrálny nervový systém, zostruje vnímanie, koncentráciu, mentálny fokus a urýchľuje látkovú výmenu. V prípade dostatočného dávkovania pôsobí diureticky! Kofeín blokuje adenozínové receptory v mozgovom tkanive, ktoré následne znížia aktivitu nervovej sústavy. Nervové bunky však zostávajú plne funkčné. Molekuly cAMP sú poslami adrenalínu v organizme. Kofeín blokuje enzým, ktorý je zodpovedný za rozklad týchto molekúl v bunkách. Adrenalínový efekt je teda viac trvanlivý a oveľa silnejší. Kofeín zvyšuje pohyblivosť vápnika v bunkách kostrového svalstva, tým pádom kontrakcia svalov naberá na sile!

Dávkovanie:

odporúča sa užívať 1 kapsulu denne s dostatočným množstvom vody

Zloženie:

dextróza, kofeín, kapsula / hovädzia želatína, farbivo: oxidy a hydroxidy železa, leštiaca látka šelak, regulátory kyslosti (hydroxid amónny, hydroxid draselný)].

Upozornenie:

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.


Zloženie
Nutričné hodnotyNa dávku = 1 kapsula
Kofeín100 mg