Menu
Nákupný košík

WELLNESS FOOD SPEED 8 10 x 20 ML VIŠŇA

WELLNESS FOOD SPEED 8 10 x 20 ML VIŠŇA
WELLNESS FOOD SPEED 8 10 x 20 ML VIŠŇA
24,00€
Bez DPH: 20,00€
Cena vo vernostných bodoch: 2500

Unikátny liquid shot , ktorý napomáha zvyšovať koncentráciu a sústredenie . Je ideálne určený pre osoby fyzicky a psychicky preťažované - manažérov, študentov, športovcov, vodičov a ďalšie skupiny, ktoré potrebujú odolávať rýchlemu a hektickému spôsobu života. Oproti energetickým nápojom z vysokým obsahom cukru je Speed 8 ®  stimulantom, ktorý je založený na rastlinných extraktoch, mozgových nutrientov, harmonizátor a neurotransmiterov. Ide o jednoduchý a rýchly spôsob zvýšenie koncentrácie a sústredenia, čo je jeden z významných faktorov ovplyvňujúce váš výkonnostný potenciál. Speed 8 ®  absolute stimulant je tu práve pre tieto účely. Preto vždy zvážte správny výber doplnku stravy. 

- stimuluje mozgovú činnosť a centrálny nervový systém.
- odstraňuje stres a trému pri nadmernej psychickej záťaži
- je vhodný aj pre študentov počas skúškového obdobia a pre športovcov k odstráneniu trémy pred závodom a k zlepšeniu nervovo svalovej koordinácie.
- podporuje schopnosť koncentrácie až 8 hodín.

Charakteristika:

Speed 8 je stimulant s kaskádovým účinkom ( účinné látky sa zapájajú postupne a ich efekt trvá rôzne dlhú dobu) . Speed 8 obsahuje dôležité neurotransmitery a mozgové nutrienty, ktoré odbúravajú stres a psychicky a fyzicky stimulujú organizmus k vyšším výkonom.

Dávkovanie:

1 ampulka 1x denne. Obsah ampulky konzumujte priamo alebo ho vyprázdnite do studeného nealkoholického nápoja alebo stolovej vody.
Výrobok obsahuje prírodné extrakty, ktoré môžu sedimentovať. Pred použitím ampulku pretrepte!

Zloženie:

voda, glukóza monohydrát, glycín, taurín, L-citrulín-L-malát (2: 1), acetyl-L-karnitín hydrochlorid, D, L-fenylalanín (DLPA), kofeín prírodný, práškový extrakt zeleného čaju (40% L- theanin), 2-dimetyl-aminoetanol bitartrát (DMAEB), Yerba maté extrakt (5%), Smilax medica extrakt (10%), konzervačné látky: sorbát draselný a benzoan sodný; aróma, sladidlá: sukralóza a steviol-glykozidy; práškový extrakt Citrus aurantium (95% synefrín).

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie - denný príjem 300 mg kofeínu nesmie byť prekročený! Nie je určené deťom, uchovávajte mimo ich dosahu. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy, osoby citlivé na kofeín a osoby s vyšším krvným tlakom. Nekombinujte s alkoholickými nápojmi a sedatívami! Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Skladujte pri teplote 3 - 25 ° C; chráňte pred priamym slnečným žiarením. Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím, dávkovaním alebo skladovaním!

Zloženie
Nutričné hodnotyNa 1 ampulku = 20 ml
Energetická hodnota104 kJ / 25 kcal
Bielkoviny0 g
Sacharidy2,7 g
- z toho cukry2,7 g
Vláknina< 0,1 g
Tuky0 g
Glycín1600 mg
L-taurín1000 mg
ALC500 mg ( acetyl L-karnitín )
Citrus aurantium - extrakt16,7 mg
DLPA ( D,L-fenylalanín )250 mg
DMAEB ( 2-dimetyl-aminoetanol bitartrát )20 mg
Extrakt yerba maté50 mg
Extrakt zo zeleného čaju185 mg ( 30 % theanín )
Kofeín165 mg ( prírodný kofeín )
Smilax lekársky50 mg ( extrakt )
Sodík< 0,001 g