Menu
Nákupný košík

AMIX CLA 1200 + GREEN TEA 120 KPS

AMIX CLA 1200 + GREEN TEA 120 KPS
-15 % Do týždňa
AMIX CLA 1200 + GREEN TEA 120 KPS
17,00€
14,40€
Bez DPH: 12,00€
Cena vo vernostných bodoch: 1350

Účinná kombinácia konjugovanej linolovej kyseliny a extraktu zo zeleného čaju. Účinne zamedzuje proces ukladania tukov a súčasne napomáha telu lepšie spaľovať uložený tuk.
Konjugovaná kyselina linolová je mastná kyselina, ktorú si telo nedokáže samo vyprodukovať. Nachádza sa napríklad v hovädzom a jahňacom mäse a v mliečnych výrobkoch. Je dokázané, že má veľa pozitívnych účinkov. Napomáha telu zbavovať sa nadmerného telesného tuku. Zelený čaj má silné antioxidačné účinky a zároveň napomáha vnútornej termogenéze.

Dávkovanie:

2 kapsule denne s jedlom

Zloženie:

konjugovaná kyselina linolová (80% CLA), extrakt zo zeleného čaju (50% polyfenolov), želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý), stabilizátor: hypromelóza (Methocel®), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý

Upozornenie:

Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujete v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Zloženie
Nutričné hodnotyna 1 kapsulku
CLA ( Konjugovaná Linolová kyselina )1000 mg
Extrakt zo zeleného čaju100 mg