Menu
Nákupný košík

NUTREND SYNEPHRINE 60 KPS

NUTREND SYNEPHRINE 60 KPS
-20 %
NUTREND SYNEPHRINE 60 KPS
9,60€
7,66€
Bez DPH: 6,38€
Cena vo vernostných bodoch: 800

Synephrine je produkt, ktorý obsahuje v každej kapsuli 10 mg synefrínu, čo je maximálna denná povolená dávka. Synefrín je funkčnou látkou, ktorá je obsiahnutá v štandardizovanom extraktu z rastliny Citrus Aurantium. Stimuluje termogenézu (tvorbu tepla) v organizme, čím zvyšuje celkový energetický výdaj v priebehu dňa. Tento termogénny účinok funguje v pokoji aj pri fyzickej záťaži. Maximálneho efektu pre redukciu hmotnosti dosiahnete v kombinácii s pravidelnou fyzickou aktivitou. Produkt je možné bezproblémovo kombinovať s ďalšími výrobkami pre redukciu hmotnosti, predovšetkým s produktmi na báze L-karnitínu a kofeínu. Neodporúčame kombinovať s inými výrobkami, ktoré už synefrín obsahujú. Je určený pre: podporu spaľovania tukov a pre efektívnu redukciu hmotnosti.
- stimuluje termogenézu     
- pomáha spaľovať nadbytočný telesný tuk a redukovať hmotnosť     
- zrýchľuje a stimuluje metabolizmus - zvyšuje spotrebu energie.

Dávkovanie:

1 kapsulu užite 30 minút pred fyzickým výkonom. Kapsulu je možné pred výkonom kombinovať s produktami na báze L-karnitínu. Neužívať pred spaním! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Podľa odporúčaného dávkovania prehltnite kapsulu a zapite dostatočným množstvom vody.

Zloženie:

maltodextrín, extrakt Citrus aurantium (8 % synefrínu), želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý a oxid železa).titaničitý).

Upozornenie:

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy

Zloženie
Nutričné hodnotyNa dávku = 1 kps
Citrus Aurantium125 mg ( z toho synefrín - 10 mg )