Menu
Nákupný košík

NUTREND BETA-ALANINE COMPRESSED CAPS 90 KPS

Beta-alanín je neesenciálnou nebielkovinovou aminokyselinou. V organizme sa táto beta-aminokyselina pretvára za pomoci L-histidínu na CARNOSINE.
Vyššia hladina samotného karnozínu vo svalovom tkanive napomáha pozitívne regulovať PH svalstva a tým podporiť fyzický výkon. Vďaka pravidelnému užívaniu dôjde k znižovaniu svalovej únavy a postupnému navýšeniu objemu tréningu.

- 1150 mg beta-alanínu v kapsli
- ľahko stráviteľné kapsule
- s obsahom L-histidínu
- pre silových aj vytrvalostných športovcov
- pre maximálny fyzický výkon
- pre oddialenie svalovej únavy

Dávkovanie:

užite 2-4 kapsuly 60 minút pred tréningom. Maximálna denná dávka sú 4 kapsuly.Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Podľa odporúčaného dávkovania prehltnite kapsuly a zapite dostatočným množstvom vody. Nie sú vhodné alkoholické a mliečne nápoje.

Zloženie:

beta-alanín, želatínová kapsula: želatína, farbivo oxid titaničitý, L-histidín, plnidlo stearan horečnatý, kalcium D-pantotenát ( vitamín B5 ), protihrudkujúca látka oxid kremičitý, pyridoxín hydrochlorid ( vitamín B6 )

Upozornenie:

Výživový doplnok, vhodný najmä pre športovcov. Mierny pocit svrbenia je prirodzená reakcia na túto látku. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Zloženie
Nutričné hodnotyna 1 kapsulu / na maximálnu dennú dávku = 4 kapsule
L-histidín100 mg / 400 mg
Beta alanín1150 mg / 4600 mg
Vitamín B5 (kyselina pantoténová)10 mg / 40 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)2,5 mg / 10 mg