Menu
Nákupný košík

NUTREND CARNITINE 100 000 1L + SYNEPHRINE 60 TABLIET

NUTREND CARNITINE 100 000 1L + SYNEPHRINE 60 TABLIET
-13 %
NUTREND CARNITINE 100 000 1L + SYNEPHRINE 60 TABLIET
32,90€
28,50€
Bez DPH: 23,75€
Cena vo vernostných bodoch: 1750

Dostupné možnosti

Tekutý L-karnitín od Nutrendu pomáha spaľovaniu tukov počas telesnej aktivity ale má viac ďalších výhod. Je obohatený o vitamíny B5 a B6, ktoré prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu.
V jednom balení je až 100 dávok, vitamíny a neobsahuje cukor.

- veľmi dobrá vstrebateľnosť
- až 100 dávok v balení
- Carnipure® ( farmaceutická značka kvality )

Synephrine je produkt, ktorý obsahuje v každej kapsuli 10 mg synefrínu, čo je maximálna denná povolená dávka. Synefrín je funkčnou látkou, ktorá je obsiahnutá v štandardizovanom extraktu z rastliny Citrus Aurantium. Stimuluje termogenézu (tvorbu tepla) v organizme, čím zvyšuje celkový energetický výdaj v priebehu dňa. Tento termogénny účinok funguje v pokoji aj pri fyzickej záťaži. Maximálneho efektu pre redukciu hmotnosti dosiahnete v kombinácii s pravidelnou fyzickou aktivitou. Produkt je možné bezproblémovo kombinovať s ďalšími výrobkami pre redukciu hmotnosti, predovšetkým s produktmi na báze L-karnitínu a kofeínu. Neodporúčame kombinovať s inými výrobkami, ktoré už synefrín obsahujú. Je určený pre: podporu spaľovania tukov a pre efektívnu redukciu hmotnosti.

- stimuluje termogenézu     
- pomáha spaľovať nadbytočný telesný tuk a redukovať hmotnosť     
- zrýchľuje a stimuluje metabolizmus - zvyšuje spotrebu energie.

Dávkovanie:

Carnitine 100000: Maximálna denná dávka je 10 ml. Užívajte ráno na lačno, alebo 30 minút pred fyzickým výkonom.
Určené k priamej konzumácii alebo zriedením do vody alebo športového nápoja

Synephrine 60: 1 kapsulu užite 30 minút pred fyzickým výkonom. Kapsulu je možné pred výkonom kombinovať s produktami na báze L-karnitínu. Neužívať pred spaním! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Podľa odporúčaného dávkovania prehltnite kapsulu a zapite dostatočným množstvom vody.

Zloženie:

príchuť citrón:  voda, L-karnitín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, emulzia citrón (aróma, farbivo E-104 – môže nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), konzervačná látka sorban draselný, kalcium D-pantotenát (vitamín B5), konzervačná látka benzoan sodný, sladidlá acesulfám K a sukralóza, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), sladidlo steviol - glykosidy.
príchuť pomaranč:  voda, L-karnitín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, emulzia pomaranč (aróma, farbivá E-104 a E-110 – môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí), konzervačná látka sorban draselný, kalcium D-pantotenát (vitamín B5), konzervačná látka benzoan sodný, sladidlá acesulfam K a sukralóza, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), sladidlo steviol - glykosidy.
príchuť višňa:  voda, L-karnitín, regulátory kyslosti kyselina citrónová a kyselina jablčná, emulzia višňa (aróma, farbivá E-122, E-124 – môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí a E-132), konzervačná látka sorban draselný, kalcium D-pantotenát (vitamín B5), konzervačná látka benzoan sodný, sladidlá acesulfam K a sukralóza, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), sladidlo steviol - glykosidy.

Synephrine: maltodextrín, extrakt Citrus aurantium (8 % synefrínu), želatínová kapsula (želatína, farbivo oxid titaničitý a oxid železa).titaničitý).

Upozornenie:

Doplnok výživy, so sladidlami. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Zloženie
Nutričné hodnotyna dávku 10ml
Energetická hodnota12 kJ / 3 kcal
Bielkoviny0 g
Sacharidy0 g
Vláknina0 g
Tuky0 g
L-karnitín1000 mg
Vitamín B5 (kyselina pantoténová)6 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)1,4 mg
Soľ (Chlorid sodný)0 g