Menu
Nákupný košík

GYMBEAM THOR FUEL + VITARGO 600 G

GYMBEAM THOR FUEL + VITARGO 600 G
Novinka -20 %
GYMBEAM THOR FUEL + VITARGO 600 G
27,50€
21,95€
Bez DPH: 18,29€

Dostupné možnosti

Thor Fuel + Vitargo je komplexná predtréningovka pre každého, kto sa chce maximálne starať o svoj výkon. Obsahuje starostlivo vybrané látky spájané so športovým výkonom a prekrvením svalov. V zložení nechýba kofeín, patriaci medzi najznámejšie stimulanty či patentový sacharid Vitargo, ktorý slúži ako zdroj energie.

  • obsahuje látky spojené s prekrvením svalov a športovým výkonom
  • obsahuje sacharid Vitargo, ktorý slúži ako zdroj energie
  • obsahuje kofeín, jeden z najznámejších stimulantov
  • prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania
  • obsahuje taurín, ktorý je obvykle súčasťou energetických nápojov
  • obsahuje adaptogén, látku všeobecne spájanú s vytrvalosťou a fyzickou výkonnosťou
  • je ideálny pre začiatočníkov i profesionálnych športovcov
  • je vhodný pre vegánov

Thor Fuel + Vitargo patrí medzi pre-workout doplnky so starostlivo navrhnutým zložením pre každého, komu záleží na posúvaní tréningových hraníc. Obsahuje látky spájané s prekrvením svalov a športovým výkonom. Jeho zloženie otvára patentovaný sacharid Vitargo, ktorý pracujúcim svalom dodá energiu. Ďalej tu máme beta alanín, ktorý sa podieľa na vytváraní karnozínu. Ten má za úlohu bojovať s prekyslením svalov a hromadením kyseliny mliečnej, čo sa dáva do súvisu so svalovou únavou a dlhším športovým výkonom.

Nechýba ani aminokyselina l-citrulín, ktorá funguje ako prekurzor arginínu. Ten spolu s prítomným l-arginínom slúži ako substrát pre produkciu oxidu dusnatého (NO), ktorý je v organizme zodpovedný za proces s názvom vazodilatácia, teda roztiahnutie ciev. To má súvis s transportom živín a kyslíka do svalov, čo je dôležité pre maximálny výkon.

Zabudnúť však netreba ani na kofeín a taurín, ktoré bývajú súčasťou energetických nápojov. Samotný kofeín navyše patrí medzi najpopulárnejšie stimulanty. Vyhľadávajú ho ľudia, ktorí potrebujú nabudiť organizmus. Zároveň môže pomôcť maximalizovať váš fokus na tréning s cieľom dostať zo seba maximum. Ďalej tu máme extrakt zo sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus senticosus), ktorý patrí medzi adaptogény, čo sú látky všeobecne spájané ​s odolnosťou organizmu a fyzickým výkonom.

Jedným z dielikov mozaiky k posúvaniu tréningových levelov môže byť aj prítomný vitamín B3, ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Ďalším z dielikov mozaiky k špičkovému športovému výkonu môže byť tiež prítomný glycerol monostearát. Ten je totiž spájaný s hydratáciou organizmu, ktorá je dôležitá pre jeho optimálne fungovanie. Zloženie uzatvára extrakt z pomarančovníka horkého HCl (Citrus aurantium). Jeho hlavnou aktívnou látkou je synefrín, ktorý patrí medzi známe spaľovače tuku. Thor Fuel + Vitargo je tak ideálnym doplnkom pre začiatočníkov aj profesionálnych športovcov, ktorým záleží na svojom výkone. Navyše je vhodný aj pre vegánov.

Zloženie:

(Príchuť Citrón-Limetka): Vitargo® (amylopektín z kukuričného škrobu), beta-alanín, L-citrulín DL-malát (2:1), L-arginín alfa-ketoglutarát (A-AKG), taurín, aróma, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), glycerol monostearát, protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý), regulátor kyslosti (kyselina citrónová), bezvodý kofeín, extrakt ze sibírského ženšenu (Eleutherococcus senticosus), sladidlo (sukralóza), vitamín B3 (niacínamid), extrakt z pomarančovníku horkého HCl (Citrus aurantium) (80% synefrín).

Dávkovanie:

Zmiešajte 1 odmerku (20 g) s 300 ml vody a užite 20 minút pred tréningom.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Vysoký obsah kofeínu (294 mg na 1 dávku). Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Osoby s ochorením srdca, štítnej žľazy, obličiek a hypertenziou by sa mali pred použitím poradiť so svojím lekárom. Skladujte v suchu pri teplotách do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Balenie obsahuje silica sáčok.

Zloženie
Nutričné hodnotyv 1 dávke 20 g (citron - limetka)
Energetická hodnota242 kJ / 57 kcal
Bielkoviny0
Sacharidy8,1 g
- z toho cukry<0,5 g
Tuky<0,5 g
- z toho nasýtené tuky<0,1 g
Extrakt z Citrus aurantium25 mg
L-arginín alfa ketoglutarát1400 mg
L-citrulín DL-malát2800 mg 1:1
L-taurín700 mg
Beta alanín4000 mg
Extrakt zo ženšenu140 mg
Glycerolmonostearát400 mg
Kofeín294 mg
Synefrín20 mg
Vitamín B3 (niacín)49 mg
Soľ (Chlorid sodný)<0,01 g