Menu
Nákupný košík

FITBOOM ARGININE 400 G

FITBOOM ARGININE je prípravok s obsahom amínokyseliny L-arginínu. L-arginín sa stáva kľúčovým v prípade zvýšenej námahy, stresu, či ochorenia. V stenách ciev sa arginín enzymaticky mení na NO, ktorý rozširuje cievy a tým zvyšuje prekrvenie organizmu. Vo svaloch tak dochádza k tzv. „pump efektu“. V regeneračnej fáze zvyšuje prídavok L-arginínu AKG vylučovanie inzulínu, dochádza tým k zvýšenému uskladňovaniu glykogénu, základného energetického zdroja vo svaloch. K ďalším funkciám L-arginínu patrí stimulácia vylučovania ľudského rastového hormónu, ktorá vedie k zlepšeniu syntézy proteínov a zároveň k zvýšenému odbúravaniu tukov.

- Zlepšuje kardiovaskulárny systém – zlepšuje zdravie srdca, ciev a krvného obehu
 - Pomáha obličkám odstrániť odpad z tela a zlepšuje ich funkciu po transplantácií
 - U mužského pohlavia má dôležitý význam z hľadiska sexuálneho zdravia
 - Zvyšuje rýchlosť regenerácie a navyše i znižuje únavu
 - Je nápomocný pri liečbe cukrovky
 - Zlepšuje imunitný systém
 - Podporuje spaľovanie tukov
 - U starších ľudí pomáha udržiavať mentálne schopnosti

DÁVKOVANIE

Jedna čajová lyžička (5g), užívajte ju približne hodinu pred tréningom. Aktívni športovci môžu pridať ďalšiu dávku pred spánkom.

ZLOŽENIE

100% pure Arginín Alfa Ketoglutarát

UPOZORNENIE

Doplnok stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, starostlivo uzavreté, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Nevhodné pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a osoby s respiračným ochorením (napr. astma), ochorením srdca, ciev, pečene a obličiek a poruchami krvného tlaku. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Skladujte na suchom

Zloženie
Nutričné hodnoty1 dávka = 5 g
Energetická hodnota87 kJ/ 21 kcal
Bielkoviny5 g
Sacharidy0 g
- z toho cukry0 g
Tuky0 g
- z toho nasýtené tuky0 g
Arginín Alfa Ketoglutarát5000 mg