Menu
Nákupný košík

BIOTECH USA EAA 200 KPS

Esenciálne aminokyseliny – ako to vyplýva aj z ich názvu – sú pre ľudský organizmus nenahraditeľné, keďže náš organizmus si ich nedokáže sám vytvoriť, prípadne len v nedostatočnom množstve. Aj preto je obzvlášť dôležité, aby sme ich príjem zabezpečili z vonkajších zdrojov, podľa možností v optimálnom množstve a pomere. Aminokyseliny – bielkoviny, ktoré sú zložené vyslovene z aminokyselín – majú v procese budovania svalov nespochybniteľnú úlohu, bielkoviny totiž prispievajú k udržaniu svalovej hmoty, resp. k jej zväčšovaniu.

Dávkovanie:

Užívajte 4 x 1 kapsulu denne, zapite veľkým pohárom vody. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Zloženie:

L-leucín (19,4%), L-lyzín hydrochlorid (18,6%), kapsula [želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)], L-valín (13%), L-fenylalanín (12,5%), L-izoleucín (10%), L-treonín (7,5%), L-histidín hydrochlorid (6%), L-metionín (5%), objemové činidlo (celulózový gél), L-tryptofán (2%), protihrudkujúce látky (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý)

Upozornenie:

Uskladňujte mimo dosahu malých detí! Výživové doplnky sa nesmú používať
ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vyrobené v závode, kde sa vyrábajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju,
kôrovce, ryby, oxid siričitý a orechy.

Zloženie
Nutričné hodnotyna dennú dávku = 4 kps
L-fenylalanín447 mg
L-histidín160 mg
L-izoleucín (BCAA)358 mg
L-leucín (BCAA)497 mg
L-lyzín535 mg
L-metionín179 mg
L-treonín268 mg
L-tryptofán72 mg
L-valín (BCAA)465 mg