Menu
Nákupný košík

GymBeam

GYMBEAM CREA7IN 300 G BROSKYNA
Novinka -13 %
Značka: GymBeam
Crea7in je komplexná zmes, ktorá pozostáva zo 7 druhov kreatínu pre funkčný účinok. Samotný kreatín totiž zvyšuje fyzickú výkonnosť počas krátkodobých po sebe nasledujúcich intervaloch intenzívneho tréningu. Zloženie pre maximálnu komplexnosť dopĺňa aj l-citrulín. Túto zmes tak ocenia siloví športov..
15,60€ 13,50€ Bez DPH:11,25€
GYMBEAM KOFEIN 90 TBL
Novinka -17 %
Značka: GymBeam
Kofeín patrí medzi najpoužívanejšie stimulanty, ktoré sa vo fitness svete tešia veľkej obľube. Hodí sa pre nabudenie organizmu počas náročného dňa alebo tréningu. Býva pravidelne v zložení energetických nápojov či pre-workout zmesí a je aj prirodzenou súčasťou kávy. V tejto forme môže osloviť každéh..
5,95€ 4,95€ Bez DPH:4,13€
GYMBEAM L-KARNITIN 0,5 L
Novinka -14 %
Značka: GymBeam
L-karnitín je účinný doplnok, ktorý je bežnou súčasťou spaľovačov tuku a hodí sa pri chudnutí. Ide o látku, ktorá sa prirodzene nachádza v našom organizme a vyskytuje sa aj v dobre zostavenom racionálnom jedálničku. Medzi jej zdroje patrí napríklad hydinové mäso, ryby a mliečne výrobky. Vzhľadom na ..
16,96€ 14,50€ Bez DPH:12,08€
GYMBEAM REHYDRATE 1 L
Novinka -14 %
Značka: GymBeam
Iontový nápoj ReHydrate je ideálny na podporu optimálnej hydratácie a doplnenie vybraných vitamínov, minerálnych látok i aminokyselín pri vytrvalostnom či intenzívnom výkone. Tento koncentrovaný hypotonický športový nápoj navyše vďaka obsahu horčíka prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Jeho laho..
16,96€ 14,50€ Bez DPH:12,08€
GYMBEAM SHAKER 739 ML XBEAM
Novinka -31 %
Značka: GymBeam
Šejker HoloShake by nemal chýbať vo výbave žiadneho hráča, ktorý to s dosahovaním úspechov myslí vážne. Ide o praktického pomocníka z ocele so sitkom na rozmiešanie herných pre-workout doplnkov, ktoré zostria vaše zmysly v každom virtuálnom zápase. V tomto smere ho oceníte ak hráte online proti súpe..
12,90€ 8,95€ Bez DPH:7,46€
GYMBEAM TRUE WHEY 1 KG
Novinka
Značka: GymBeam
True Whey je srvátkový koncentrát (WPC), ktorý patrí k najobľúbenejším proteínom. Má vysoký obsah bielkovín, ktoré prispievajú k rastu aj udržaniu svalovej hmoty. Okrem toho vyniká výbornou vstrebateľnosťou, ľahkou stráviteľnosťou a prirodzene vysokým obsahom esenciálnych aminokyselín (EAA) vrátan..
23,95€ Bez DPH:19,96€
Zobrazené 1 až 6 z 6 (1 stránok)