Menu
Nákupný košík

AMIX CREATINE MONOHYDRATE 500 KPS

AMIX CREATINE MONOHYDRATE 500 KPS
do 3 dní
AMIX CREATINE MONOHYDRATE 500 KPS
38,90€
Bez DPH: 32,42€
Cena vo vernostných bodoch: 1790

Ultra mikronizovaný Kreatín monohydrát zaručujúci maximálnu kvalitu, čistotu a lepšiu využiteľnosť. Kreatín monohydrát podporuje doplnenie energie - zvýšenie energetického potenciálu, explozívnu silu, urýchlenie regenerácie a tvorbu svalovej hmoty.
- podporuje rast svalovej hmoty
- podporuje nárast explozívnej sily
- napomáha k zväčšeniu objemu svalových buniek
- napomáha k rýchlejšej regenerácii

Dávkovanie:

4-6 kapsúl denne asi 60 min pred tréningom. Dávku vždy zapite dostatočným množstvom vody. Pri užívaní kreatín monohydrátu je vhodné konzumovať dostatočné množstvo vody.

Zloženie:

Kreatín monohydrát, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý

Upozornenie:

Nevhodné pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujete v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Zloženie
Nutričné hodnotyv dennej dávke = 6 kps
Kreatín monohydrát4800 mg