Menu
Nákupný košík

Fitboom creatine monohydrate-500g

Kreatín monohydrát je vhodný pre široké spektrum použitia v rôznych športoch. Na základe stoviek odborných štúdií bolo preukázané že napomáha syntéze ATP a zväčšuje objem svalových buniek, maximalizuje proteínovú syntézu, podporuje rast svalov, zvyšuje silu a z lepšuje športové výkony. Zásobuje bunky energiou a zvyšuje tvorbu adenozíntrifosfátu (ATP), ktorý slúži ako energetická zásoba na bunkovej úrovni a zabezpečuje kontrakciu svalov.

Takisto skracuje celkový čas regenerácie. Náš keatín monohydrát najvyššej kvality a čistoty sa vyznačuje dobrou rozpustnosťou a využiteľnosťou.

  • dobre vstrebateľný kreatín monohydrát v tablietovej forme
  • patrí k najobľúbenejším a najviac preskúmaným doplnkom v športovom svete
  • prispieva k zvýšeniu výkonnosti počas intenzívnych tréningov
  • pomáha s regeneráciou zdroja okamžitej energie ATP
  • skracuje celkový čas regenerácie

Kreatín je aminokyselina prirodzene sa vyskytujúca v ľudskom tele, ktorá sa využíva na energetické zásobovanie svalov, mozgu, srdca, ale aj samotných buniek. Podporuje rast svalovej hmoty, zlepšuje silu, dynamiku a fyzickú výkonnosť. Zároveň kreatín pôsobí aj ako antioxidant, ktorý chráni bunky pred poškodením. Prirodzene sa vyskytuje hlavne vo svalovine, a to najmä červenom mäse a v rybách, preto je u vegánov a vegetariánov veľmi žiadaný. Ľudský organizmus má schopnosť syntetizovať kreatín len v prípade dostatočného množstva aminokyselín arginínu, metionínu a glycínu.

Použitie:

V deň tréningu zapite 5 tabliet pred a 5 tabliet po tréningu a v deň voľna užite 2x denne 5 tabliet pred jedlom a zapite džúsom, prípadne jednoduchými sacharidmi.

Zloženie:

Kreatín monohydrát, plnidlo (mikrokryštalická celulóza E460), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý E341, stearan horečnatý E572).

Upozornenie:

 Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.

Zloženie
Nutričné hodnotyV dávke (5 gramov)
Energetická hodnota20 kcal / 83,7 kj
Bielkoviny0 g
Sacharidy0 g
Tuky0 g
Kreatín monohydrát5000 mg