Menu
Nákupný košík

SCITEC NUTRITION VITAMIN C 1000 + BIOFLAVONOIDS 100 KPS

SCITEC NUTRITION VITAMIN C 1000 + BIOFLAVONOIDS 100 KPS
SCITEC NUTRITION VITAMIN C 1000 + BIOFLAVONOIDS 100 KPS
12,60€
Bez DPH: 10,50€
Cena vo vernostných bodoch: 980

C 1000 + BIOFLAVONOIDS je zdrojom nasledovných štyroch významných účinných látok: vitamín C, výťažky zo šípok, výťažky z hroznových semien a hesperidín. Formula zabezpečuje 1000 mg vitamínu C. Vitamín C okrem mnohých dobre známych pozitívnych účinkov, prispieva k správnej činnosti imunitného systému, k znižovaniu vyčerpanosti a pocitu únavy, k normálnej tvorbe energie výmenou látok a tiež k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom. Okrem toho vitamín C vo vyšších dávkach pomáha udržiavať správnu činnosť imunitného systému počas a po intenzívnom tréningu (tento účinok možno dosiahnuť užitím plus 200 mg vitamínu C, nad jeho odporúčanú dennú dávku).
Šípky sú plodmi rastliny Rosa Canina (divá ruža), ktoré sa v širokom kruhu aplikujú v ľudovom liečiteľstve.
Polyfenoly, nachádzajúce sa v hroznových semenách, sa vyznačujú výnimočnými antioxidačnými účinkami.
Hesperidín je bioflavonoidom z citrusov, ktorý sa vyskytuje v prvom rade v citrusoch. Bioflavonoidy sú užitočnými antioxidantmi polyfenolov, pomáhajúce pri ochrane proti účinkom voľných radikálov. Citrusové bioflavonoidy a ich metabolity prispievajú k ochrane zdravia srdcovo cievneho systému a to tým, že minimalizujú poškodenia, spôsobené voľnými radikálmy a podporujú kapilárnu integritu. V kapsulách na rastlinnom, vegetariánskom základe, vyznačujúcich sa aj odolnosťou proti kyselinám- zabezpečujúce optimálny transport účinných látok.

Dávkovanie:

užívajte denne 1 kapsulu počas jedla

Zloženie:

kyselina L-askorbová, Hydroxypropylmethylcelulóza ( hypromelóza ), Rosa canina (ovocie) výťažky v pomere 10:1, protihrudkujúca látka: stearát horečnatý, Vitis vinifera ( semená ) výťažky v pomere 20:1, hesperidín získaný z plodov Citrus aurantium ( 93% ), stabilizátor: gelanová guma, farbivo: oxid titaničitý

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Produkt nie je náhradou vyváženej, rôznorodej stravy a zdravého životného štýlu! Uchovávajte uzamknuté pred malými deťmi. Obsahuje mlieko. Produkt vyrobený v prevádzke, kde sa spracováva sója, vajcia, obilniny, arašidy a orechy. Obsahuje sójový lecitín.

Zloženie
Nutričné hodnotyNa 1 kapsulu
Extrakt z hroznových semien25 mg
Extrakt zo šípok50 mg
Hesperidín25 mg
Vitamín C (kys. L-askorbová)1000 mg