Menu
Nákupný košík

NUTREX LIPO 6 BLACK 120 KPS

Lipo 6 Black od spoločnosti Nutrex bol vyvinutý po preslávení ich prvého spaľovača Nutrex Lipo 6. Lipo 6 Black sa od pôvodného produktu líši 2-krát účinnejšími látkami, ktoré obsahuje. Vylepšená formula, ktorá pôsobí rýchlejšie a samozrejme,  že aj rýchlejšie spaľuje. Je vhodný pre všetkých, ktorý chcú účinne a rýchlo schudnúť. Pravdaže, pre rýchlejšie účinky a zvýšenie efektivity je dôležitá aj upravená strava a pohyb. Je postavený na kofeínovom základe.

 - podporuje látkovú výmenu

 - stimuluje metabolizmus

 - energizujúci účinok

 - zvyšuje termogenézu a energetický výdaj

Dávkovanie:

porcie v balení: 40. Návod na použitie: 1 - 2 dávky denne. Vezmite 3 tekuté kapsulky ráno a 3 tekuté kapsulky popoludní. Užite najmenej 1 hodinu pred jedlom.

Zloženie:

zvlhčovadlo ( glycerol )‌, rastlinná kapsula ( hydroxypropyl metylcelulóza )‌, čistená voda, extrakt zo zeleného čaju‌, Theobroma cacao - semienko‌, kofeín bezvodý‌, N-acetyl L-tyrozín‌, extrakt z koreňa zázvoru‌, Coleus forskohlii - koreň‌, farbivo: chlorofylíny‌, Piper nigrum

Upozornenie:

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Zloženie
Nutričné hodnotyNa dávku = 3 tekuté kapsulky
Bezvodný kofeín200 mg
Coleus forskohlii extract25 mg ( koreň )
Extrakt zázvoru50 mg ( koreň )
Extrakt zo zeleného čaju250 mg
N-acetyl-L-tyrozín150 mg
Piper Nigrum50 mg
Theobroma - kakao209 mg ( semienko )