Menu
Nákupný košík

NUTREND N1 PRE-WORKOUT 17 G

NUTREND N1 PRE-WORKOUT 17 G
-25 %
NUTREND N1 PRE-WORKOUT 17 G
1,80€
1,35€
Bez DPH: 1,13€
Cena vo vernostných bodoch: 100

Dostupné možnosti

Nutrend N1 Pre-Workout je profesionálny predtréningový prípravok určený pre silových a vytrvalostných športovcov. Kombinuje tie najúčinnejšie látky uznávané odbornou verejnosťou, ktoré pripravia organizmus na fyzickú a psychickú záťaž. N1 je zostavený podľa maximálnych možností európskej legislatívy. Obsahuje 2 druhy kreatínu (monohydrát a citrát), ktorý pri dennom príjme 3 g zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia. N1 je obohatený o vitamíny skupiny B, ktoré prispievajú k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému a k zníženiu vyčerpania a únavy. Vápnik zohráva úlohu v procese delenia a špecializácie buniek a prispieva k normálnemu fungovaniu svalov a k správnej neurotransmisii.

Medzi účinnými látkami tu nájdete vysokú dávku beta-alanínu, ale tiež arginín alfa-ketoglutarátu a kreatínu. Vysoké zastúpenie tu má aj L-citrulín L-malát, L-tyrosín, kofeín, vitamín C, DMAE (dimethylaminoethanol) a Bioperin. Naprieč všetkými športami nájde N1 svoje uplatnenie a celý team Nutrend sa teší na to, ako vás tento nový preworkout príjemne prekvapí.

Dávkovanie:

Do 75 kg telesnej hmotnosti a pre senzitívnych športovcov rozmiešajte dávku 8,5 g v 150 ml vody.
Nad 75 kg telesnej hmotnosti čivysokej tréningovej pokročilosti rozmiešajte dávku 17 g v 300 ml vody.
8,5 g = ½ sáčku. 17 g = 1 sáčok.

Zloženie:

príchuť červený pomaranč: L-arginín-alfa-ketoglutarát, beta-alanín, kreatín monohydrát - Creapure ®, fosforečnan vápenatý, inulín, nátriumcitrát, kreatín citrát, regulátor kyslosti kyselina citrónová, kyselina L-askorbová, L-tyrozín, L-alanín, glycín, chlorid sodný, aróma, kofeín, extrakt zo ženšenu (5% ginsenoidov), koncentrát z čiernej mrkvy, nikotínamid, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, D-pantothenát vápenatý, pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid, extrakt z čierneho korenia ( 95% piperín) - Bioperine®, farbivo beta-karotén.

Upozornenie:

Doplnok stravy, so sladidlami. Obsahuje kofeín (200 mg / 17 g / 100 mg / 8,5 g) - nie je vhodný pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Zloženie
Nutričné hodnotypriemerné zloženie na 1 dávku = 8,5 g ( príchuť pomaranč )
Sacharidy< 0,1 g
Glycín250 mg
L-alanín250 mg
L-arginín alfa ketoglutarát1750 mg
L-tyrozín250 mg
Beta alanín1750 mg
Extrakt z čierneho korenia1,1 mg
Extrakt zo ženšenu100 mg
Kofeín100 mg
Kreatín monohydrát1330 mg
Vitamín B1 (thiamín)1,4 mg
Vitamín B3 (niacín)24 mg
Vitamín B5 (kyselina pantoténová)9 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)1,4 mg
Vitamín C (kys. L-askorbová)250 mg
Sodík175 mg
Vápnik158 mg