Menu
Nákupný košík

NUTREND DELICIOUS VEGAN PROTEIN 450 G

NUTREND DELICIOUS VEGAN PROTEIN 450 G
NUTREND DELICIOUS VEGAN PROTEIN 450 G
22,50€
Bez DPH: 18,75€
Cena vo vernostných bodoch: 1790

Dostupné možnosti

Nutrend Delicious Vegan Protein je lahodný nutrične vyvážený rastlinný proteín vyrobený z 4 vybraných zdrojov bielkovín (hrachový, cícerový, konopný a tekvicový). Delicious Vegan Protein predstavuje komplexný zdroj plnohodnotných proteínov s vyváženým aminokyselinovým profilom. Navyše je obohatený o zmes obilnín (ako sú ovos, amarant, pohánka, proso a quinoa), tráviace enzýmy, kyselinu α-linolenovú (omega-3) a dôležité vitamíny a minerály. Delicious Vegan Protein je vhodný pre vegánov a vegetariánov ako aj pre ľudí s intoleranciu na laktózu, či mliečne výrobky. Bielkoviny obsiahnuté v Delicious Vegan Proteine prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty a k udržaniu zdravých kostí.
- až 18 g bielkovín na jeden sáčok
- 4 druhy rastlinných proteínov (hrachový, cícerový, konopný, tekvicový)
- zmes obilnín (ovos, amarant, pohánka, proso a quinoa)
- obohatený o zmes tráviacich enzýmov DigeZyme®
- pridané vitamíny a minerály
- zdroj omega 3 mastných kyselín
- vhodný pre vegánov a vegetariánov
- neobsahuje lepok a laktózu

Dávkovanie:

Rozmiešajte 1 dávku = 1 sáčok = 30 g v 250 až 300 ml vody a užite 1 až 3 krát denne v závislosti od dennej potreby bielkovín. Maximálne 3 dávky denne.

Zloženie:

príchuť: Čokoláda - lieskový orech: hrachový proteínový izolát 42%, cícerový proteínový koncentrát 30%, konopný proteín 5,5%, tekvicový proteín 5%, kakao, mleté ľanové semienko, inulín, obilná zmes (ovos bez lepku, quinoa, amarant, pohánka, proso), aróma, protihrudkujúce činidlo (oxid kremičitý), zmes tráviacich enzýmov DigeZyme® (amyláza, proteáza, laktáza, lipáza a celuláza), mikroenkapsulované železo - AB-Fortis® (sacharát železitý, nosič (alginát vápenatý)), sladidlá (sukralóza, steviol-glykozidy), riboflavín, jodičnan draselný, kyanokobalamín.

Alergény:

ovos ( bez gluténu )

Upozornenie:

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Zloženie
Nutričné hodnotypriemerné zloženie na 1 dávku = 30 g ( príchuť čoko-oriešok )
Energetická hodnota478 kJ / 114 kcal
Bielkoviny18 g
Sacharidy1,7 g
- z toho cukry0,3 g
Vláknina2,7 g
Tuky3,3 g
- z toho nasýtené tuky0,5 g
Tráviace enzýmy14 mg
Vitamín B12 (kobalamín)2,5 mcg
Vitamín B2 ( riboflavín )0,7 mg
Jód76 mcg
Soľ (Chlorid sodný)0,6 g
Železo10 mg
Kyselina alfa-linolenová 385 mg ( omega - 3 )