Menu
Nákupný košík

GYMBEAM CREA7IN 300 G

GYMBEAM CREA7IN 300 G
Novinka -13 %
GYMBEAM CREA7IN 300 G
15,60€
13,50€
Bez DPH: 11,25€

Dostupné možnosti

Súvisiace produkty

Crea7in je komplexná zmes, ktorá pozostáva zo 7 druhov kreatínu pre funkčný účinok. Samotný kreatín totiž zvyšuje fyzickú výkonnosť počas krátkodobých po sebe nasledujúcich intervaloch intenzívneho tréningu. Zloženie pre maximálnu komplexnosť dopĺňa aj l-citrulín. Túto zmes tak ocenia siloví športovci, priaznivci crossfitu či HIIT tréningov.

Crea7in a jeho výhody:

  • je komplexná viaczložková zmes kreatínu s funkčným zložením
  • obsahuje 7 efektívnych druhov kreatínu
  • zvyšuje fyzickú výkonnosť počas intenzívneho cvičenia
  • môže pomôcť napríklad zdvihnúť väčšiu váhu, urobiť viac opakovaní či dlhšie šprintovať
  • obsahuje l-citrulín, ktorý slúži ako prekurzor arginínu pre lepšie prekrvenie svalov
  • obsahuje sibírsky ženšen, ktorý patrí medzi adaptogény na podporu odolnosti organizmu a zvýšenia fyzickej výkonnosti
  • je vhodný pre silových, kolektívnych aj vytrvalostných športovcov ocení ho každý, kto chce posúvať svoje tréningové ciele
  • má dobrú rozpustnosť a sviežu chuť
  • je vhodný aj pre vegánov
Pre podporu vstrebateľnosti sú v tomto výrobku navyše sacharidové zdroje v podobe maltodextrínu, dextrózy a fruktózy. Zloženie Crea7in je ďalej obohatené aj o l-citrulín a sibírsky ženšen. Samotný l-citrulín slúži ako prekurzor arginínu, ktorý funguje ako metabolit v cykle na podporu produkcie oxidu dusnatého (NO). Ten je dôležitou molekulou, ktorá sa zapája do vaskulárnej funkcie. Medzi jeho prejavy totiž patrí tzv. vazodilatácia, teda rozťahovanie ciev. To môže mať vo finále vplyv na lepšie prekrvenie a efektívnejšie zásobenie pracujúcich svalov kyslíkom či ďalšími potrebnými živinami. Tie svaly využívajú ako palivo potrebné pre výkon.

Zloženie (Príchuť citrón limetka):

dextróza, maltodextrín, kreatín fosfát, pufrovaný kreatín monohydrát, mikronizovaný kreatín monohydrát, kreatín citrát, kreatín pyruvát, kreatín hydrochlorid, príchute, fruktóza, waxy maize™ (modifikovaný škrob), tri-kreatín malát, kyselina citrónová, sladidlá (sukralóza), alfa-ketoglutarát vápenatý, sibírsky ženšen (Eleutherococcus Senticosus) prášok z koreňa, L-citrlín DL-malát (1:1), farbivo (beta karotén E160a, indigotin E132).

Dávkovanie

Odporúčame zmiešať 2 odmerky (10 g) produktu s 250 ml studenej vody a konzumovať 1 alebo 2 dávky denne medzi jedlami. V tréningové dni užívajte 1 dávku 30 minút pred alebo počas vášho tréningu.

Upozornenie:

Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí v dobre uzavretom obale pri teplote 5 - 30˚C, mimo dosahu malých detí. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.

Zloženie
Nutričné hodnotyV 1 dávke (10 g)
Energetická hodnota 97 kJ / 23 kcal
Bielkoviny0,06 g
Fruktóza0,4 g
Maltodextrín1,6 g
Sacharidy4 g
- z toho cukry2 g
Glukóza1,6 g
Tuky0
- z toho čistý L-citrulín56 mg
L-citrulín DL-malát100 mg
Mikronizovaný kreatín monohydrát1000 mg
Alfa ketoglutarát vápenatý100 mg
Ginsenozidy0,8 mg
Ženšen sibírsky100 mg
Krealkalyn1000 mg
Kreatín fosfát1000 mg
Kreatín pyruvát500 mg
Trikreatín malát300 mg
Soľ (Chlorid sodný)0,001 g